Názov pre svet 8.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7779

Hosť
Tak vulgarne to nie je ale nevadi no :D
Ale taky nazov tu urcite nebude ;)

Nechal by som to Chicago a prestal o tom polemizovat aj tak bude rozhodujuca az anketa

No dobre, vulgárne až nie, to som naozaj trepol, tak potom by som povedal že je to také nevhodné na názov sveta.
 

DeletedUser

Hosť
ja som zasadne proti Chicago, je to mesto ktore sa skor hodi pre hry o Mafii.

Ja si myslim ze by sa mal dat nazov statu (ako je Arizona) lebo ide o novy svet a nie lenn mesto. Ked nie stat, tak nieco indianske alebo viac Westernove.

Nevadilo by mi Colorado, viem ze to nie je originalne, ale mala by to byt jedna z moznosti lebo to znie dobre.

Ak nebude Colorado, moze byt ta California. A moj napad - co takto Carolina?
 

DeletedUser4451

Hosť
Ak sa nazov Chicago nehodi tak pre mna California a Carolina uz tym duplom, prepac moj nazor.
 

DeletedUser7565

Hosť
  • Columbia
  • Cleveland
  • Charlotte
  • Calgary
stačí si len otvoriť atlas :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Charlotte, Cheyenee, Circle Hot Springs, Cleveland, Clinton, Columbia, Columbus, Concord, Concordia, Council, Carolina, Craig.... Vyberajte! :D A na záver vám sťažím vyberanie a pridám názov za ktorý bude hlasovať určite každý! :D

[SPOIL]Chinese restaurant :D :D :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
jeej :) zrazu kolko moznosti :)

cheyenee sa mi celkom paci

este by sa dalo aj cherokee
 

DeletedUser

Hosť
Cleveland....to by sa hodilo
alebo Central America, boli by sme jedinečný lebo žiadny svet nemá dve slová
 

DeletedUser4451

Hosť
Mozete sa snazit mudre hlavy daju aj tak zase Colorado lebo musime byt american trends monkeys jak cele slovensko :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Colorado sa svet volať nebude, aj keď je to pekné meno, je to taká klasika, určite by zvítazilo v ankete. Ale je už viackrát použité inde a my nebudeme opakovať.

Skúste ešte navrhnúť nejaké názvy, pár názvov si potom vyberiem, spravíme potom verejnú anketu, ako naposledy pri Buffale a dám vám možnosť aj niečo vyhrať :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore