Najbohatší človek na The West - všetky verzie

DeletedUser4701

Hosť
Ahojte prosim vas neviete kto ma najviac penazí na The West. Môžu byť aj Slovenské ale aj zahraničné svety. ak viete napíšte zaujíma ma to ;)
 

DeletedUser

Hosť
coze to kde nahrabal :Oo_Oo_Oo

Veľmi veľa spôsobmi sa to dá získať napríklad našiel nejaké tajné zbrane, opasky, nohavice pri boji o pevnosť a predal ich, alebo našiel viac krát kľúč číslo 3 a predal ho, alebo posledný spôsob je že si požičal peniaze :)
 

DeletedUser7252

Hosť
Uff, chlapec musí buďto dobre pracovať, alebo mať dobré práce, alebo neviem :D ... ale pekne si našporil ... (prémium by mu asi v tomto nijako nepohlo nie?) :Lovec
 

DeletedUser

Hosť
Uff, chlapec musí buďto dobre pracovať, alebo mať dobré práce, alebo neviem :D ... ale pekne si našporil ... (prémium by mu asi v tomto nijako nepohlo nie?) :Lovec

Nie prémium na vyšší zisk by mu nepomohlo, jedine prémium na šťastie by mu pomohol aby mohol nájsť hodnotnejšie veci ( Potom ich predať ).
 

DeletedUser7252

Hosť
No tak to znie celkom reálne :D ale kto vie ako to dosiahol veď nie je treba okolo toho klebetiť a tak! :Lovec
Inak prečo ťa to zaujímalo MAJKO350Z?
 

DeletedUser4701

Hosť
chcel som vedet lebo ja mam na SK4: 2 867 937 $
Tak ma zaujimalo len tak zosrandy ci tu ma niekdo viecej abo na susednych serveroch
 

DeletedUser4701

Hosť
taak ideme nato nejak ho musím trhnúť :xdxdxd: veď to nieje veľa :odJackNoface:

(aj keď sa mi to nezdá že ako rýchlo si to overil a pomýlil si sa o dosť čísel)
 

DeletedUser

Hosť
našiel som jedného ktorého nedáte :D rainy(beta) má viac ako 115000000
developer(xD)

Bildschirmfoto-2011-04-15-um-11.34.19.png
 
Hore