Najdené predmety

DeletedUser

Hosť
10 minutovka je tam kundramin slnecnik a kusopk listku cast 2 škoda neviem robiť screen
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale kudramov a kusok listku cast 2. je nic,ja som nasiel drahy kozeny klobuk a drahy plateny,len neviem robit screen :(
 

DeletedUser

Hosť
Chlapy ale nato že som level 35 a robil som 10 minutovku to je dobre n?
 

DeletedUser

Hosť
Jaj 10 minutovka,no to je celkom dobre,ale jeden nasiel za 10 minut vychadzkovu palicu :omg:
 

DeletedUser

Hosť
Jaj 10 minutovka,no to je celkom dobre,ale jeden nasiel za 10 minut vychadzkovu palicu :omg:
Pravdepodobnosť nájsť Vychádzkovú palicu a Kudramov slnečník je na vlas rovnaká... Teda za predpokladu, že pravdepodobnosť má vlasy... No, tak na chlp rovnaká... :neisty:... Ehm, proste rovnaká...

Je to naozaj pekný nález, ak si zároveň našiel kúsok lístku, tak to znižuje pravdepodobnosť ešte na 0.0033-násobok. :)
 

DeletedUser

Hosť
No neviem,asi to iste nie,lebo vychadzkove palice sa menej nachadzaju ako dazdniky
 

DeletedUser3241

Hosť
sanca je rovnaka ......mas rovnaku sancu najst zelenu stuhu ako aj modru zltu cervenu atd ....
 

DeletedUser

Hosť
Áno, majú rovnakú cenu, čo je jediný faktor, ktorý sa tam berie do úvahy... Ale i tak nechápem, prečo mám 4 dáždniky a iba 2 palice (z toho jedna kúpená)... :-/
 

DeletedUser

Hosť
Však to je jedno ja mám 4 vychádzkove a 1 dáždnik

A dnes som robil dalšiu 10 minutokve a šedé čižmy dalo nechápem.
 

DeletedUser

Hosť
co,ty robis len 10 minutovky? :D Ved daj aspon polhodku konecne :D
 
Hore