Najlepší hráč na weste je legendárny Slovák.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zdravím,

chcem Vás informovať že hráč @Zorro teda ja, som sa stal najlepším hráčom na svete. Dokázal som to na svete kde bola vśetka svetová konkurencia a hralo sa poctivo.
Rozhodoval hlavne rozum a taktika. Okrem toho že som bol pred rokmi najlepší stavbár a dlhodobo som najlepší duelant, som si splnil další sen. Týmto sa stávam absolútne najlepším hráčom na celom svete a vy možete byť radi, že ja, posledná hrajúca legenda na slovenskom weste Zorro som najlepší. Týmto sa chcem poďakovať absolútne nikomu. Všetko som dokázal iba ja sám. Som si istý že tento príspevok vzbudí veľa pozitívnych reakcí a poslúži ako ďakovací priestor.


prve miesto.png
 
Naposledy upravené :
Zdravím,

chcem Vás informovať že hráč @Zorro teda ja, som sa stal najlepším hráčom na svete. Dokázal som to na svete kde bola vśetka svetová konkurencia a hralo sa poctivo.
Rozhodoval hlavne rozum a taktika. Okrem toho že som bol pred rokmi najlepší stavbár a dlhodobo som najlepší duelant, som si splnil další sen. Týmto sa stávam absolútne najlepším hráčom na celom svete a vy možete byť radi, že ja, posledná hrajúca legenda na slovenskom weste Zorro som najlepší. Týmto sa chcem poďakovať absolútne nikomu. Všetko som dokázal iba ja sám. Som si istý že tento príspevok vzbudí veľa pozitívnych reakcí a poslúži ako ďakovací priestor.


Zobraziť prílohu 2038
Toľko servitiek na materiál, ktorý z teba vyjde kvôli tvojmu svetovému úspechu nemá ani najväčší distribútor servietiek na svete. Ďeň a úspech, ktorý sa zapíše do dejín tejto planéty ako sa zapísal D-Day útokom na Normandiu, útokom na Pearl Harbour alebo Vyhlásenie nezávislosti v USA a začiatok občianskej vojny mohol by som pokračovať aj pol roka na písanie týchto "významných" udalostí, ale na tvoj celoživotný úspech, ktorým si už určite informoval aj spravodajstvo v každej káblovke v Nemecku, tak na to nemá nikto. Vážim si to, že si tu pre nás bol a stále si tu, najčestnejší hráč tejto hry. Na pondelok 9:00 mám objednaný tattersky salón a konečne si dám tvoje meno vytetovať kde si len zažiadaš.
Prekonal si moje a každého očakávania. Toľko úspechu nemá nikto z nás dokopy ani za 10tky rokov. Posielam bošu moj.
 
Zdravím,

chcem Vás informovať že hráč @Zorro teda ja, som sa stal najlepším hráčom na svete. Dokázal som to na svete kde bola vśetka svetová konkurencia a hralo sa poctivo.
Rozhodoval hlavne rozum a taktika. Okrem toho že som bol pred rokmi najlepší stavbár a dlhodobo som najlepší duelant, som si splnil další sen. Týmto sa stávam absolútne najlepším hráčom na celom svete a vy možete byť radi, že ja, posledná hrajúca legenda na slovenskom weste Zorro som najlepší. Týmto sa chcem poďakovať absolútne nikomu. Všetko som dokázal iba ja sám. Som si istý že tento príspevok vzbudí veľa pozitívnych reakcí a poslúži ako ďakovací priestor.


Zobraziť prílohu 2038
nerozumiem celemu tomuto, ak je to troll príspevok tak ako tvojich posledných par rokov na weste, tak ok. Ale ak to myslíš vážne tak si úbožiak realne xD. Hej, dakedy si bol dobrý, ale od kedy dali level 150 tak aj na tom tvojom Juareze stojíš za nič, takže škoda slov na teba, vôbec si nepochopil ako sa hrá dnešný West a nikdy už nebudeš taký dobrý ako si bol dakedy pred 100 rokmi, pretože si neprispôsobivý hráč.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore