Najvyšší zárobok

DeletedUser4701

Hosť
Ahojte chcel by som sa opýtat hlavne skúsených hráčov, kam by som si mal podla vas davat všetky body schopnosti a body vlastnosti aby som zarabal co najviac penazi? Aspon take 3prace aby sa dali obmienať. dofam ze me chapete :) Myslim jednu vlastnost a jednu schopnost kam davat vsetko. Alebo moze byt aj tak ze do urciteho levelu tam a potom tam. Proste aby tam bolo co najviac pracovnych bodov v jednej schopnosti,tym sa zvysuje zarobok. Ďakujem
 

DeletedUser6501

Hosť
tak podla mna ak chces mat dobre prace potrebujes mat nastrahu pasci
 

DeletedUser4701

Hosť
tak nastraha pasci urcite nie na peniate...a zrucnost v prstoch uz len naco? akurat na hladanie dobrych predmetov ..ja myslim na najvyssi zarobok a v tych vyssich pracach level 100plus
 

DeletedUser

Hosť
Ja davam na jednom svete vsetko do skryvania a nestazujem sa prace mam dobre Vlamanie, Prepadnutie, Nicenie band, Hl. pokladu tak sa da pekne zarobit a pri troche stastia aj nieco najst :)
 

DeletedUser

Hosť
ak si chceš zarobyt peniaze tak ti odporúčam dobývanie striebra ja mám 42 pracovných bodov a dáva mi to 300 dolárov za 2 hod + striebro (produkt) ktorý možeš predat za 100 dolárov ;)
 

DeletedUser4701

Hosť
jj do skryvania ale to su skor prace na stastie,nie?

bo ked som si zoradil prace podla najvyssieho zarobku tak mi vyhodilo asi vystupovanie ze sa nachadza vo vela robotach,preto sa pytam ci nema niekto skusenost
 

DeletedUser

Hosť
Neviem no ja za den zarobim 2000$ v pohode ale tak su tam aj prace na stastie
 

DeletedUser

Hosť
Aj kombinácia strieľanie + vystupovanie je veľmi dobrá na práce.
 

DeletedUser

Hosť
Aj cez obchodovanie sa dá..no cez pasce a neskôr strieľanie tiež zarobíš slušne..
 

DeletedUser4701

Hosť
dakujem ale ne celkom ma chapete :) ale nevadi proste cel by som si dat vsetky schopnosti a vlastnosti do jednej veci tak aby som mal aspon na 3och robotach vela PB cize zarobok aspon 550 bez premka. Len rozmyslam do ktorej...to skryvanie vyzera naj asi,ne?
 

DeletedUser

Hosť
1.Zarabať sa da aj tak že sa prerobíš buď na obchodovanie alebo zručnosť v prstoch a keď nájdeš neaku dobru drahu vec tak ju predáš za veľmi velke peniaze!

2.Ak chceš práce tak odporučam všetko do charizmy a Vystupovanie,obchodovanie a ak chceš tak aj strielanie ako povedali predomnou!!

Podla mňa je ten 1 najlepší,ak sa ti bude dariť tak za 1 mesiace máš 500 000$!!
 

DeletedUser

Hosť
Obchodovanie a všetko do charizmy,po predaj zbraní indiánom,a potom všetko do strielania,ale vlastnost do charizmy :) dosť pekné práce,dostavníky,štastie vela to budeš mať :) len začiatok trošku dlhý,a keď na teba niekto zaútočí tak vysoké strielanie je výhodou :)
 
Hore