Najvyšší zárobok

DeletedUser

Hosť
jednoznacne do vystupovania a charizmy, najviac na tom zarobis su to najlepsie prace na peniaze a budes moct aj duelovat :ahaok:
 

DeletedUser4009

Hosť
no ale ak bude davat len do vystupovania tak bude terc pre duel...naj prace na peniaze su cez charizmu
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám Vystupovanie,Obchodovanie a Strieľanie,mam dobré prace na peniaze na XP a na dueli... :howgh:
 

DeletedUser5507

Hosť
podla mna je najlepsie obchodovanie , vystupovanie, huzevnatost, nastraha pasci lebo je tam robota : Zamestnanie cestujúceho obchodníka a tam nevies co najdes :indian
 

DeletedUser

Hosť
no sila je dobra na skusenost,pohiblivost proti rizikam,zrucnost na stastie a charizma na peniasky:)
 

DeletedUser

Hosť
Jj podla mna je tiez najlepsie do vystupovania a strielania a hlavne ked sa ti odomkne Sou s Buffalo Billom :p
 

DeletedUser

Hosť
Zručnosť v pr.- skrý.-nástraha pas.-...poprípade strielanie a vystupovanie-:)
 

DeletedUser3241

Hosť
Trochu som to prepočítal a vyšlo mi

Podmienky :
Zlatá puška (majko ju ma), Zlatý kolt, všetko v jednej schopnosti a jednej vlastnosti a level 120 (aj to ma)


Vystupovanie + Charizma


Šou s Buffalo Billom - 600 dolarov
Pracovať ako žoldnier - 550 dolarov
Lovec odmien - 530 dolarov

Skryvanie + Pohyblivost

Prepadnutie banky - 590 dolarov
Ničenie bánd - 550 dolarov
Prepadnutie - 550 dolarov
Vlámanie - 550 dolarov

Stavanie + Sila

Postavenie kostola - 650 dolarov
Stavba kasina - 580 dolarov

Strieľanie + Zručnosť


Práca maršála - 590 dolarov
Pracovať ako žoldnier - 570 dolarov
Lovec odmien - 560 dolarov


Pri vystupovaní a pri stavaní niesu poriadne práce na šťastie takže by som si vybral asi skrývanie alebo strieľanie .

Pri sumách počítajte s odchýlkou +- 15 dolárov
 

DeletedUser4701

Hosť
DAKUJEM ti BE4S7

presne toto som potreboval nie 3 strany zbytocnych tipov. Uz som nemal sil pisat ze ako to myslim, na prvej strane som sa snazil no nepochopil ma nik.
Nemal som cas na to vypocitat to sam. Dakujem ti! karma + :ocikru:

lock.
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám level 30 a dávam všetky schopnosti do Skrývania a Obchodovania. Mám práce či na XP, peniaze ale aj štastie. Na štastie mám Obchodovanie s indiánmi, Predaj zbraní indiánom. Na XP mám Lov Vlkov a aj Pracovať ako mastičkár. Na Peniaze mám PracovaŤ Ako mastičkár a Dobývanie Striebra. No tak vlastne ja idem cez jeden Build ( Skrývanie + Obchodovanie ) http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=5886&highlight=build" <- Link na tento Build. Ja cez neho idem od začiatku a je veľmi dobrý podľa mňa :)
 

DeletedUser

Hosť
mno ja by som siel do sila uderuu ja som sem aj chodil tam mas naj pracu lovec odmien[/:FONT] :pif paf
 
Hore