Napíš na fórum a vyhraj soba Rudolfa!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte wsetci, želám vám šťastný nový rok a aby bol ešte veselejší ako 2011.

PS: Koniec sveta nebude!!!!! :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
rudolf

Čaute prejem všetkým čo najlepšie do nového roku :ocikru: :--) dúfam ze sa vám aj mne pošťastí. The-west je super onlinovka aku som kedy hral :indian:indian
 

DeletedUser

Hosť
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9:xmas9
 

DeletedUser

Hosť
Stastny novy rok

Ahojte volam sa demon777 hram na svete 2 a chcel by som vam zapriat vsedko dobre v novom roku hlavne vela zdravia a ked bude zdravie tak vlastne aj stastie.:xmas1
 

DeletedUser

Hosť
dobry den som vladis a vsetkym kazdemu hracovi ci lvl 120 alebo 1 zelam stastny novy rok :Bandita
 

DeletedUser

Hosť
Vela stastia zdravia

Prajem vam do nového roku stastie,zdravie a rýchly postup v hre napred :--) :slovensko:
 

DeletedUser8223

Hosť
Ahojte volám sa Jakub mám 14 rokov a prajem všetko najlepšie do nového roka 2012
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore