"Narodeninové prémium"

Páči sa vám môj nápad?

  • Áno

    Hlasy: 21 70,0%
  • Nie

    Hlasy: 9 30,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    30
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dostal som taký nápad : Každý by zadal aj svoj dátum narodenia
( nezverejňoval by sa ) a v ten deň v ktorý ma narodeniny by dostal oznámenie že mu prišlo prémium ale on by si mohol vybrať ktoré chce a to by sa mu aktualizovalo dajme tomu na tri dni.
 

DeletedUser177

Hosť
:D Celkom pekné :) Len neviem, či by to niekto nejako nezneužil.
 

DeletedUser

Hosť
tiez som za... na moje narodky mi pride 5 nuggetov a mozem si snimi spravit co chcem... :) ...ale neviem, ci by na tom inno neprerobilo... hlasujem za, ale tie nuggety, by som mozno nahradil tym, ze v den mojich narodenin, sa mi zvysi denny prihlasovaci bonus o 100%
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím, ale dobrý nápad je aj to čo povedal Jack Noface, že by bol v ten deň prihlasovací bonus 100 %.
 

DeletedUser

Hosť
Nebolo by zlé ani keby si si mohol vybrať odmenu Prémium alebo ten bonus alebo ešte niečo schopnosti no je veľa toho
 

DeletedUser

Hosť
ak niekomu nechas svoj ucet tak neni velka sanca ze sa narodil v ten isty datum
 

DeletedUser

Hosť
No super, spravíš si multiúčet, deň narodenín zadáš na druhý deň a prídu ti nuggety, ktoré si pošleš na normálny účet. Ten ďalší ihneď zrušíš, aby ti nato niekto neprišiel.

Takže sa to dá zneužiť:howgh:
 

DeletedUser3241

Hosť
No super, spravíš si multiúčet, deň narodenín zadáš na druhý deň a prídu ti nuggety, ktoré si pošleš na normálny účet. Ten ďalší ihneď zrušíš, aby ti nato niekto neprišiel.

Takže sa to dá zneužiť:howgh:

tak toto ma ani nenapadlo....ale da sa to vyriesit tak ze ked bude den tvojich narodenin tak ti vyskoci okno ako prihlasovaci bonus a tam si vyberies ake chces premium .....ziadne nugety
 

DeletedUser

Hosť
tak toto ma ani nenapadlo....ale da sa to vyriesit tak ze ked bude den tvojich narodenin tak ti vyskoci okno ako prihlasovaci bonus a tam si vyberies ake chces premium .....ziadne nugety

jj to by bolo dobré to by sa asi nedalo nijak zneužiť. Teda nič ma nenapadá:D
 

DeletedUser

Hosť
na prvej strane je aj napísané že by sa to nedalo posielať
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore