navrh na zmeny

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8849

Hosť
1. kedze je praca pokladanie kolajníc a stavba zeleznicnej stanice mohly by sa pridat zeleznicne trate, stanice, a vlaky, a za mensi poplatok ich vyuzivat na cestovanie medzi mestami a stanicami.

2. kedze su na mape cesty mohly by sa po nich presuvat dostavniky, koče, osadnicke výpravi, a bud im pomahat alebo ich okradat, taktiež by sa po cestach mohol presuvat ten ´panacik na koni´ co predstavuje hraca a nie chodit rovno, chodit po vode ako ježiš a po skalach ako terenkoza .

3. velkosti veci v porovnani s ikonov hraca, nedava zmysel aby bol clovek na koni väčší ako polovica mesta, lesa, bane, a ine. a taktiež nedava zmysel že ked idem spat do hotela tak si ten panacik lahne pri mesto, ved dostal zadanie ist do hotela. a taktiež by sa mohlo s panacikom ist do mesta a salonu a obcerstvit sa.

4. kolajnicky sa niekedy nezjavuju ked som na fore, pozeram si mestskí profil, alebo v chate ked si pozeram prihlaseních uzivatelov.

to je zatial vestko co by som chcel. za gramatiku sa ospravedlnujem. dufam že sa aspon niečo ujme.

vopred dakujem

s pozdravom -*skrepi*- :Lincoln :gooly:
 

DeletedUser7779

Hosť
1. Tie koľajnice a vlaky by neboli zlé, veď toto bolo tiež na Divokom Západe. Využiť na cestovanie, to je tiež dobrý nápad, samozrejme sa menší úplatok, ako si písal.

2. Koč už je, ten ako zviera, viete aký myslím, a ten dostavník, no neviem, vlaky a koľajnice sú podľa mňa lepšie ale vlastne keď už je aj taká práca o dostavníku, tak aj dostavník by tu mohol byť. Pomáhať alebo okradnúť, toto tiež robili ľudia na Západe, ale toto si neviem predstaviť...

3. A čo sa týka toho panáčika, pravda, naozaj je veľmi veľký, a naozaj, keď si ho dáme spať do hotela, on nespí v hotely a pri meste, mne napríklad spí na moste. :D Takže naozaj, jeho treba nejako pozmeniť (zmenšiť).

4. Čo sú vlastne tie koľajničky?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
1. Najdrahší poloboh Petee písal podobný návrh akurát že bol tisíc krát viac rozpracovaný, ak sa pohrabeš vo fóre nájdeš to, aj tak neprešiel.
2. Práce vykrádanie dostavníkov a podobné prkotiny tu sú zbytočne pridávať nejaké efekty.
3. Súhlas.
4. To tiež neviem cowboy...
 

DeletedUser

Hosť
Šéf Linteo sa vyjadrí keď bude nápad rozpracovaný, s grafikou, anketou a veľa veľa veľa súhlasmi.

A keď to všetko budeš mať, tak máš smolu, lebo to aj tak neprejde.
 

DeletedUser4451

Hosť
1. Ako uz pisali bolo to tu paradne prepracovane a nepreslo a osobne si uz myslim ze to netreba pridavat, mapa je zmensena a presun velmi rychly
2. Podla mna trosku zbytocne, su tu na to prace, ale toho panacika by mohli prepracovat, mohol by aspon plavat to ti davam za pravdu
3. To su uz detaily ktore si poriesi inno same ked budu chciet budme radi ze to funguje aspon takto po grafickej stranke - uz aj tak niektori hraci maju problemy s nacitavanim
4. Neviem na co presne narazas, ale podla tvojho podania asi ide o bug alebo mas nieco s prehliadacom ty a to patri inam, ja som zatial s nicim takym problem nemal
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore