Nehrateľný The West

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3501

Hosť
používam mozillu, nemám nainštalované vôbec nič, len čistý west mi tam beží.

Hra mi padá náhodne, niekedy hrám bez problému polhodinu, niekedy už pri prvom prihlásení v dni nedokáže načítať. Načítavanie sa zastaví na 96 (97, 98 kedy ako) percentách a treba refrešnúť niekoľkokrát pokiaľ nabehne. Niekedy ako som písal vyššie pri hľadaní nejakej práce a teda preklikávaní mapy (ale aj pri vyberaní predmetov z trhu, aj keď odklikávam väčší počet prijatých úloh (napr. v meste duchov), keď sa dostavím na určité miesto na mape a teda sa automaticky presuniem). Len sa začne osud so mnou nepekne zahrávať a je po paráde. Niekedy stačí opäť refrešnúť stránku, niekedy treba refrešnúť niekoľkokrát, niekedy jednoducho musím dať pokoj westu na niekoľko minút alebo sa odhlásiť, trocha počkať a znova sa prihlásiť.

Pokiaľ je problém v mozile nemám problém prejsť na operu, nenapadlo mi zmeniť prehliadač, žil som v tom, že to má na svedomí update pred vianocami (po nejakom update to tuším začalo).
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem macky, konečne niečo, z čoho sa dá vychádzať.

Skús to prosím v inom prehliadači, ak to bude robiť aj tam, opäť sa ozvi.
 

DeletedUser9056

Hosť
Mne to robilo dávnejšie, keď sa z trhu nedalo zobrať všetko naraz, no teraz mi to už nerobí. Niekedy mi to sekne pri remesle, ak klikám remeslo (cca 25 výrob naraz). 5 minút sa nič nedá robiť a potom to opäť začne fungovať.

Mám Google Chrome, žiadne skripty či doplnky. Skúšal som aj zmeniť prehliadač, no tam mi väčšina možností v hre sekala (Interet Explorer).
 

DeletedUser

Hosť
Ako som uz pisal skor: Skusal som dat prec scripty ked to robilo, nepomohlo. Ide o chrome. Pomaly pri kazdom presune na mape (mesto --> indianska dedina --> mesto duchov) sa zobrazuje henten error.
(urcite nie je problem v konkretnom prehliadaci, priznajme si to - tie sa aktualizuju ovela castejsie ako west a maju aj podstatne menej bugov :))
 

DeletedUser

Hosť
Mám chrome, pred 2 týždňami so nemal scripty teraz mám, ale zmena žiadna robilo to aj bez nich vždy keď často klikám na mapu, presúvam sa niekde, alebo vyrobím veľa produktov v remesle, tak proste naskočí bonus. Do dnes stačilo vždy F5 a všetko bolo v poriadku ale dnes keď som robil remeslo, tak po chybe som skusil F5 asi 5-6x ale hneď pri reloade stránky tá chyba naskočila znova, tak mi neostalo nič iné iba sa odhlásiť a znova prihlásiť a to už pomohlo
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem za odpovede, pošlem to všetko ďalej. Zatiaľ vás poprosím o trpezlivosť, nič iného nám ani neostáva..
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak malo to byť že vraj už lepšie, tak uvidíme.

Ak sa objavia znovu takéto problémy, napíšte to do tejto témy.

Píšte prosím aj v ktorom svete to robí, resp. vždy čo najviac podrobností, to pomáha zistiť, kde by mohol byť problém.
 

DeletedUser2929

Hosť
Mne osobne to veľmi často nerobilo ani pred tým (Texas), dnes a včera som masovo vyrábal produkty, pracoval s trhom a všetko v pohode :)
 

DeletedUser

Hosť
áno je to opravené, ešte tak spraviť refresh salónu a bude to OK
 

DeletedUser8766

Hosť
chyba zatial /tá, o ktorej je reč / sa nestala už ale !!!!!!

začala blbnúť mapa a konkrétne strieborne práce
http://prntscr.com/2k1kh0

mapa ukazuje striebornu a ked otvorím už konkretnu prácu, tak nie je strieborná...... alebo naopak

Myslím, že na mape sa nechce zmenit, čo by malo byt o 2.00 hod. v noci sa myslím deje až niekedy o 10.00 ... nemám overené

práve teraz v rozmedzí medzi 10.15 - 10.25 hod. sa to dalo do normálu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
presne..ja som to už tiež písala,že práce sa nemenia o druhej v noci,ale cez deň a to už dva dni
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore