Nevhodný čas

Súhlasíte z návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    55
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jedná sa o jednoduchú zmenu, a to aby všetky tajné úlohy, ale aj normálne, ktoré existujú boli časovo obmedzené na taký čas, ktorý by vyhovoval zhruba všetkým.

Teda ide my hlavne o školopovinných hráčov. Ak majú tajnú úlohu o 8:00 ráno, alebo o 13:00 po obede v rozmedzí pondelka až piatka, tak sú niektorý ochotný kvôli splneniu aj školu vynechať a to nechceme, ak by nemohol niekto úlohu splniť kvôli iným povinnostiam, tak dobre splnil by ju za týždeň, ale ak sa jedná práve vždy o čas, ktorý je v čase školy, tak daný žiak, študent, respektíve hráč westu by musel na vhodný okamih možno čakať aj do letných prázdnin.

čiže pýtam sa Vás nebolo by dobré, keby sa čas pre tajné úlohy upravil na neutrálny rozptyl, trebárs v čase:

Pondelok až piatok od 16:00 do 22:00
Sobota a nedeľa v čase od 8:00 do 22:00.

A svojím spôsobom by to pomohlo aj k ľahšiemu odhaleniu tajnej úlohy aj keď len mierne, ale hlavne by to zamedzilo tomuto javu, ktorý sa začal pomerne často vidieť a to k záškoláctvo, len kvôli hre The west (teda jej časovým úlohám).

Rád si vypočujem vaše názory a postrehy k danej problematike, hlavne Vás školopovinných.
 

DeletedUser

Hosť
oné--- ale to je asi iba u slovakou..lebo inde je asi ini cas...
 

DeletedUser

Hosť
Tvoja poznámka je dosť zmätená, ale chcem aby ste nemysleli len na tu jednu najnovšiu úlohu, ale aj na iné o ktorých možno ani nevieme, a aj tie ktoré by mohli v nevhodný čas ešte len prísť.

Staršie úlohy, väčšinou vždy mali prívetivý čas, ale teraz to troška po-kašlali stým časom.
 

DeletedUser

Hosť
pomohlo by to určite, lebo takých zarytých hráčov THE-WESTU je tu viac (nemyslím seba:D)
 

DeletedUser2929

Hosť
Za mňa určite... Sám ešte musím chodiť do školy :)() takže viem o čom vravím
 

DeletedUser

Hosť
tiež myslím, že to je dobrý nápad, ale problém by bol najmä v Amerike, keď v Amerike bude záškoláctvo oveľa väčšie kvôli tomu, že budú hrať Anglický svet a iný čas :(

ináč a nemohlo by sa to spraviť tak, že za niekoľko nuggetov by si mohol pre seba zmeniť čas serveru o niekoľko hodín...

ale som za - ÁNO
 

DeletedUser

Hosť
ved by sa to spravilo podla serveroveho casu, ved v Amerike maju iny serverovy cas ako my, alebo su tie serverove casy rovnake?
 

DeletedUser

Hosť
napr. biliho revolver vo stvrtok 10:00-10:20 som v skole .. najblizsi volni stvrtok je az na letne prazdniny
za mna ANO
 

DeletedUser

Hosť
aj tá najnovšia úloha je v taký čas a to je blbé. Inno takto zvýhodňuje hráčov,čo už nechodia do školy.
 

DeletedUser

Hosť
Presne ako si povedal, jedná sa o to, že proste je to pre dosť hráčov nevhodné a ešte sa tým kazí j morálka a v podstate sa jedná o podporovanie záškoláctva, tvrdo povedané.

A ja nechcem nič len ich upozorniť na tento fakt, aby si do budúcna dali na to pozor, určite keby ich to napadlo, tak to hneď ošetria.
 

DeletedUser

Hosť
Ja len podotknem, ze sa jedna o serverovy cas a tazko upravia uohy tak aby to vyhovovalo vsetkym kedze TW hraju hraci po celom svete a rozdiely v case su znacne.
 

DeletedUser

Hosť
No, a čo ak sa práve nad týmto pozastavili a dali tie časy v úlohách schválne, aby ich nemal splnené úplne každý ? :) (Drvivá väčšina je školopovinná a ten čas je možno zámer) :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore