Nevhodný čas

Súhlasíte z návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    55
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ale predstav si to: napríklad 250 hráčov je vojakov,ale sú slabší. Zato ale nechodia do školy a získajú nejakú zbraň. Ďalších 1500 vojakov sú silný.,ale chodia do školy a nezískajú tú zbraň. Keby jeden z tých 250 vojakov zaútočil bez tej zbrane na jedného z tých 1500 vojakov,ten z 1500 by ho porazil,ale so zbraňou by každý z tých 250 porazil hocikoho z tých 1500.
 

DeletedUser

Hosť
Ak to je tak ako hovoríš abedy, tak potom stým nespravíme nič, ale to by znamenalo, že ked je hernendov u nás trebárs večer o 19:00. tak inde je aj ráno 7:00.

A chlapík, ja to chcem mať fakt ťažie ja by som to prijal hneď, ale robiť to ťažie kvôli času ktorý potom narúša chod povinnej školskej dochádzky. Len o to my išlo, že to nie to správne takto zdvíhať náročnosť.
 

DeletedUser521

Hosť
Ak to je tak ako hovoríš abedy, tak potom stým nespravíme nič, ale to by znamenalo, že ked je hernendov u nás trebárs večer o 19:00. tak inde je aj ráno 7:00.

tajné úlohy sa riadia podla serverového času. bez závislosti od GMT
 

DeletedUser

Hosť
No to hej, a ja som v tento štvrtok nechcel ísť do školy kvôli Deringeru :D:D:D

Tento nápad sa mi naozaj páči super
 

DeletedUser2929

Hosť
[SPOIL]No to hej, a ja som v tento štvrtok nechcel ísť do školy kvôli Deringeru :D:D:D

Tento nápad sa mi naozaj páči super[/SPOIL]

A ja som už rozmýšľal čo poviem mamine a ako sa vyhovorím v škole a ako si potajomky vezmem bráchov notebook kým bude v škole :D:D:D
 

DeletedUser2145

Hosť
excelent ci ako sa to pise aj ja musim chodit do skool:D velmi mega by to pomohlo
 

DeletedUser

Hosť
samozrejme, ze suhlasim... urcite nebudem hru povysovat nad skolu a neist do nej a na prazdniny sa mi cakat nechce... ved: rovnake pravidla pre vsetkych! :)
 

DeletedUser

Hosť
Super, určite by sa to veľmi hodilo, som " jednoznačne ", za..:ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
Nechtiac som hlasoval za NIE .. chcel som dať Áno .. sorry :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore