Niekto sa mi dostal do môjho účtu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4685

Hosť
Cafte

tak dnes mi niekto o 15:40 nabural ucet este predtym sme sa na chate bavili ze niekto sa opakovane snazil prihlasit na ucet viacero ludom

heslo som mal podla mna docela bezpecne takze pokial sa tato situacia nevyriesi prajem GL
 

Deleted User - 185438

Hosť
Cafte

tak dnes mi niekto o 15:40 nabural ucet este predtym sme sa na chate bavili ze niekto sa opakovane snazil prihlasit na ucet viacero ludom

heslo som mal podla mna docela bezpecne takze pokial sa tato situacia nevyriesi prajem GL
Takéto veci nepíš na fórum, tu ti s tým nik nepomôže...
Napíš na support: pravé menu hry -> Nastavenie -> tam klikni na ikonu "Support".
 

DeletedUser4685

Hosť
dakujem linteo za pomoc

ucet je zas moj sice mi ukradli 1k nugetov ale nastasite nic vaznejsie sa nestalo
 

DeletedUser

Hosť
Aj mne sa dnes niekto pokusal styrikrat prihlasit na ucet. Nahlasil som ho na hernu podporu, bol to nejaky vymyselnik asi.
 

DeletedUser

Hosť
Strašne sa rozširujú krádeže účtov. Dávajte si pozor a obmieňajte pravidelne heslo. Tak sa aspoň zníži šanca.

Furt sa nájdu lúdia čo chcú prísť k peniazom ľahko.
 

Deleted User - 4

Hosť
Žiaľ to tu bolo vždy a asi bude, je nepochopiteľné prečo to niekto vlastne robí, keď každý účet, na ktorom niekto hrá, sa mu aj vráti.. Títo zlodeji len robia zle hráčom.. Každopádne, nepodceňujte bezpečnosť na účte a nikdy nikomu nedávajte svoje heslo. Záleží to len na Vás.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore