Nočná mora (Kontrola ranču)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Je tam ešte viacej chýb :(
Pravdepodobne sa predĺži čas plnenia tých úloh.
 

DeletedUser4341

Hosť
Len dúfam, že tie úlohy nedajú odzačiatku, lebo na väčšine svetov som to pokašľala a hľadať ostnaté drôty odznova, by sa mi nechcelo. :(
 

DeletedUser9646

Hosť
Ako nech motyka vystrelí Ako má Obchodník Spraviť kómu NPC hráčovi ?
Konkrétne
Nájsť liek (Opakovateľné sviatočné úloh...
- Spôsobené bezvedomia v dueloch proti NPC: 0/1

Ako čo mám robiť som lvl 130 a nemám šancu dať niekoho do kómy to sú fér podmienky pre všetkých nemyslím si !!!
 

DeletedUser2213

Hosť
ak si dobre pamatam tak predtym tam bolo dat 5 kom, tak neviem co sa stazujes :D
 
Buďte vôbec radi že môžete robiť tie úlohy. Niektorí to šťastie nemajú. A stačí sa len vhodne obliecť a časom nejakého dáš do komy NPC.
 

DeletedUser4341

Hosť
Banditi sú prispôsobení postave, takže teoreticky by to mal splniť každý. Ja nie som obchodník a tiež mi to nejde, pretože mi dáva banditov s HP nad 2000, až pomaly 3000 a ja dám poškodenie horko-ťažko 1700 a väčšinou len do 1500. Už dva dni čakám, že sa mi objaví bandita s nižším HP....
 

DeletedUser

Hosť
Ako nech motyka vystrelí Ako má Obchodník Spraviť kómu NPC hráčovi ?

Sander, ak sa ti to este nepodarilo tak skus to takto:
1. vyzlec si vsetko oblecenie ktore ti zvysuje HP, potom aj NPC budu mat nizsie HP (treba pockat kym ti naskocia novy NPC)
2. ako zbran si daj vankus, potom ked sa NPC refresh-nu, tak ti ponukne nejakych, ktory budu mat vankus tiez (ked bude mat NPC vankus, tak ti prakticky nemoze ublizit. Ak by mali NPC normalne zbrane, tak po dvoch troch dueloch koncis, lebo sa ti minie HP)
3. skus si nastavit taktiku duelu podla mna: http://prntscr.com/8yn3eg
4. ked ti nabehnu novy banditi s nizsim HP a vankusmi, daj si najlepsie oblecenie a zbran ake mas a bojuj ako o zivot :D

tu je moj vitazny suboj: [report=51320633eb64259669]Duel NPC: ipatka vs. Paul Boyd [/report] (svet: Texas)

mne sa to podarilo jedine takymto sposobom, tiez nie som duelant, ani sa duelovaniu nevenujem. Myslel ze tu ulohu nedam, ale nejako som na to prisiel :)
good luck

//
vsimol som si ze nie si z texasu, tak sem hodim screen toho duelu http://prntscr.com/8yn9ow
 

DeletedUser

Hosť
Tá s tými pomarančami a novinami už ide? alebo ešte ide? alebo už nejde? :D

Lebo pred opravou mi ešte nešla a dnes mi tiež nejde nájsť nič...
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte by mali byť pokazené tie úlohy s nočnou morou.
 

DeletedUser

Hosť
No veru, ukazuje mi, že úloha sa dá splniť do 22.11.2015 a ranč mi niekde zmizol a úloha sa nedá splniť :(
 

Deleted User - 4

Hosť
Chyby s úlohami by mali byť opravené cez týždeň.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore