Nováčik

  • Zakladateľ témy da Destroyer
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím som nováčik v tejto hre a chcel by som začať hrať práve na Arizone, mohli by ste mi poradiť niake povolanie a build? Dosť som čítal vo Wiki, a do začiatku som nabral aspoň tých pár skúseností. Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
čiže ench sa ti páči:

návody pre začiatočníkov: TU

Návod za koho hrať: TU

Build, nechám na teba je veľa možností, ale tá najlepšia je ak hráš podľa toho čo ťa baví, treba si hru užiť a nie strojovo odmakať, nemáš pôžitok z hry a to je potom len zbytočné plýtvanie drahocenného času.:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
V prvom rade ma nesmierne teší že si čítal našu Wiki a že splnila svoj účel. Informovať hráčov. Ako pozerám tak ti zatiaľ nik nedal jednoznačnú odpoveď na to čo si sa pýtal. Tak sa o to pokúsim ja.

V prvom rade neviem čím sa chceš zaoberať. Ani aký charakter si chceš vybrať. Ak chceš byť vojak na arizone tak odporúčam ísť na tank ( najskôr sa tak uplatníš ) a v tom prípade je ako remeslo naj asi mastičkár aby si si vedel doplnať HP.

Ak dobrodruh či duelant tak tak je v podstate jedno aké povolanie si vyberieš. Oboma postavami sa dá robiť prakticky čokoľvek.

Ako som písal, ak si vyberieš čím chceš byť a akým smerom sa uberať, bude sa dať odpovedať obšírnejšie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore