Nová postava Šerif

Dobre ?

  • Áno,Super

    Hlasy: 2 7,1%
  • Ano ( len niečo uprav)

    Hlasy: 2 7,1%
  • Nie

    Hlasy: 24 85,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    28
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nová postava menom šerif by sa mohla získať keď splňiťe nejake Q.Qesty by sa objavovali od lvl 50 ...

Obrázok :
44667054.jpg


Pridával by : Predpoklad úrovne pre používanie oblečenia klesne o 3 úrovne.
V Pevnosťi dostaneš o 10% viacej peňazí.
Šanca nájsť predmet pri boji o pevnosť sa zvýši o 10%.
 

DeletedUser

Hosť
No ale keď si už nijakú postavu vyberieš na úrovni 10 tak potom si už nemôžeš vybrať. Nemáš na mysli úlohovú postavu ktorá sa ukáže na úrovni 50?
:grrr::p:(:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
No ale keď si už nijakú postavu vyberieš na úrovni 10 tak potom si už nemôžeš vybrať. Nemáš na mysli úlohovú postavu ktorá sa ukáže na úrovni 50?
:grrr::p:(:howgh:

mam ale mas 50 a mas napriklad Vojaka ukaže sa ti Q a ked ho celi splniš budes uz nie Vojak Ale šerif
 

DeletedUser

Hosť
booooze .... nedomyslene ...a este uvedomte si ze SA TO NEOPLATI VYMISLAT...keby bolo na mne cela sekcia napady by sa zrusila
 

DeletedUser

Hosť
Len nechápem, potom mi vysvetli, že či by hra mala význam, ak by si si vybral od úrovne 10, napríklad postavu :vojaka, dobrodruha, duelanta, alebo pracovníka, a stále by si sa zlepšoval, zbieral úrovne, a k čomu by potom stálo tvoje úsilie?..:kukam:

Takže dávam:eezmurk:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ani ja nesúhlasím málo prepracované a chýbajú ti 4 mužské a 4 ženské obrázky.:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Je to pekná blbosť a aj tak je to zbytočné!!!!!!!!


ja tiež davam:eezmurk:
 

DeletedUser3327

Hosť
Tam sa dostávajú peniaze :Oo_Oo_Oo Ani som o tom nevedel :D Moc nechodím na boje

no ani ja som o tom nevedel....:ocikru:

ale vlastne hey vedel som:ociza:
za boj o pevnost nedostavas ziadne peniaze takze 0+(10% z 0 t.j. 0) = 0 takze dostanes 0 :p:p:ppenazi za kazdy boj o pevnost

to je super:):):):D:D;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore