Nové avatar-veci

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    16

DeletedUser5708

Hosť
:howgh:. V avatare (obrázok postavy v hre) by som navrhoval pridať nejaké prvky. Napríklad:
Pokrývka hlavy: Vojenská čiapka (Modrá čiapka ako z Westu pre vojakov, a na jej vrchu obrázok trúby),
Póza: Šabľa (Bola by v póze, a póza by bola taká, akú mali dôstojníci občianskej vojny v Amerike-opretú o plece čepeľou.)
Pozadie: Keď už tam máme vlajku Únie, tak navrhujem aj vlajku Konfederácie.

A veľa ďalších nových vecí.
 

DeletedUser7779

Hosť
Dobrý nápad, viem si to predstaviť, a ten kolt čo máme v výbere postavy, dal by som ho za zlatý.
 

DeletedUser4623

Hosť
super nápad, ja by som len doplnil aj do oblečenia: Anglickú uniformu so zlatou šerpou ktorú vtedy nosili generáli, pokrývka hlavy: Anglický dôstojnícky klobúk a ako pózu: Za sebou mať anglický vlajku :)
Keďže na divokom západe boli aj vojny Američanov a Angličanov (boj o Hornú a Dolnú Kanadu) :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Vďaka MarcusJohnyEvans vám tu strčím aj obrázky niektorých vecí..


Klobúk ktorý som spomínal:
scaled.php

Klobúk číslo 2:
screenshot11h.jpg

Uniforma:
scaled.php


(Klobúk číslo 2 trochu horšie vyzerá, ale lepšie to nešlo, ale snáď každý vie ktorý som myslel)
 

DeletedUser

Hosť
OMG hento chces do hry sak to vyzera jak postar :odJackNoface::odJackNoface:
 

DeletedUser5708

Hosť
Ale všetko vo West-kvalite. Mimochodom táto uniforma a klobúky sa nosili v Americkej občianskej vojne (Sever proti Juhu) Takže to do Westu aj patrí :)
 

DeletedUser6799

Hosť
niečo také pre ženskú postavu nevymyslíš? :D
ale ináč dobrý nápad ;)
 

DeletedUser5708

Hosť
To z filmu Glory :D Vieš nádherné sú vďaka jedinečnému človeku ktorý ich parádne orezal (Až na klobúk číslo dva, ale do uniformy som sa zamiloval).
Možno ho poznáš, volá sa MarcusJohnyEvans :D
 
Hore