Nové tipy mestských radcov

Nové hodnosti mestských hráčov.


  • Celkový počet hlasujúcich
    23
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Viem že to tu už bolo od Luqe, ale chcem ešte niečo doplniť.

Zakladateľ by mohol udeliť mestský radcom také to privilégia:

šerif mesta - by pomáhal členom mesta ktorý boli napadnutý a prehrali duel.
šerif by toho hráča napadol.

obchodník - pozval by hráča, ktorý by zaplatil poplatok, ktorý určí zakladateľ
a nakúpi si a potom opustí mesto.
:grrr:;):ahaok::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že je to vynikajúci nápad, aj keď je to " len maličkosť ", ale zase by to bolo poriadne užitočné..
 

DeletedUser

Hosť
Šerif má byť zavedený do hry a obchodník by bol zbytočný, lebo sa má zaviesť obchodovanie medzi hráčmi.
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím, ale len s obchodníkom, šerif by mal byť zavedený.
 

DeletedUser

Hosť
šerif mesta - by pomáhal členom mesta ktorý boli napadnutý a prehrali duel.
šerif by toho hráča napadol.

staci povedat nejakemu duelantovi kt ma aspon podobnu uroven ako utocnik a je to :D a nepotrebuje ziadne prava nato
 

DeletedUser421

Hosť
šerif mesta - by pomáhal členom mesta ktorý boli napadnutý a prehrali duel.
šerif by toho hráča napadol.

staci povedat nejakemu duelantovi kt ma aspon podobnu uroven ako utocnik a je to :D a nepotrebuje ziadne prava nato

no ved to, nechapem tomu pravu moc :)
 

DeletedUser

Hosť
Toto neni zlý návrh.Len by sa mal ešte viac prepracovať.To s tím šerifom sa robí len je rozdiel v tom že to je duelant ktorí sa prihlásil.Podľa mňa by to mohlo byť nejako takto:V dueloch slabší hráč by si mohol v nastaveniach duelu vybrať možnosť-duelová ochrana:mohlo by to byť niečo takéto:Keď je hráč ktorý má zapnutú duelovú ochranu napadnutý iným hráčom,šerifovi príde správa s tým že bol hráč napadnutý a tak napadnutý hráč nebude musieť nič vypisovať a automaticky by to šerif riešil,lenže takýchto napadnutých by bolo určite viac takže by si šerif mal možnosť menovať asistentov-policajtov, :D ktorím by tieto oznámenia tiež prichádzali.Celý tento návrh by iba zrýchlil a zefektívnil pomoc pre napadnutého.Je to maličkosť,ale ja s tím súhlasím len podľa mňa tento návrh nebol moc prepracovaný. :) :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Toto neni zlý návrh.Len by sa mal ešte viac prepracovať.To s tím šerifom sa robí len je rozdiel v tom že to je duelant ktorí sa prihlásil.Podľa mňa by to mohlo byť nejako takto:V dueloch slabší hráč by si mohol v nastaveniach duelu vybrať možnosť-duelová ochrana:mohlo by to byť niečo takéto:Keď je hráč ktorý má zapnutú duelovú ochranu napadnutý iným hráčom,šerifovi príde správa s tým že bol hráč napadnutý a tak napadnutý hráč nebude musieť nič vypisovať a automaticky by to šerif riešil,lenže takýchto napadnutých by bolo určite viac takže by si šerif mal možnosť menovať asistentov-policajtov, :D ktorím by tieto oznámenia tiež prichádzali.Celý tento návrh by iba zrýchlil a zefektívnil pomoc pre napadnutého.Je to maličkosť,ale ja s tím súhlasím len podľa mňa tento návrh nebol moc prepracovaný. :) :howgh:

ok, ja s tím súhlasím.

na fóre si zelenáč a keď napíšeš viac ako 25 príspevkov staneš sa ďalšou triedov.:howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore