Nový časopis The-West - Wanted

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte Milí Wesťáci a Wesťáčki,

rozhodol som sa, že spravím nový časopis(mesačník) pre The-West. Ako ste si už mohli všimnúť, aj Divoké kmene si urobili nový časopis a ako vidíme, dosť sa im darí. Tak prečo by nemohli mať aj The-West časopis. Mal som v pláne že to urobím tak, ako projekt SK. Niekto z Vás si povie, tých pokusov tu bolo až priveľa. My sa to však pokúsime napraviť.


Tak dosť bolo rečí, ideme do toho.

V prvom rade by sme chceli urobiť nábor členov do redakcie.

Nábor:

Informátor
[SPOIL]Informátor, človek ktorí informuje v časopise hráčov o tom čo sa v danom svete deje.[/SPOIL]
Podmienky:
- Dokonalé zvládnutá znalosť Slovenského
- Samostatnosť pri práci
- Čas a chuť písať
- Znalosť hry

(Informátora potrebujeme na každý svet, alebo keď niekto hrá viac svetov a by mal čas urobiť informácie z oboch svetov, bol by som mu vďačný)

Korektor
[SPOIL]Korektor, človek ktorí bude upravovať chyby v texte.[/SPOIL]
Podmienky:
- Minimálne 18 rokov(možná výnimka)
- Dokonalé zvládnutá znalosť Slovenského

Redaktor
[SPOIL]Redaktor, človek ktorí bude robiť rozhovori, písať články.[/SPOIL]
Podmienky:
- Dokonalé zvládnutá znalosť Slovenského
- Čas a chuť písať
- Znalosť hry
- Nekonfliktný

Prekladateľ
[SPOIL]Prekladateľ, človek ktorý bude prekladať články z iného jazyka.[/SPOIL]
- Znalosť iného jazyka (Anglického,Nemeckého...)
- Minimálne 16 rokov(možná výnimka)

-------------------------------

Pravidlá pre každého člena!

- Bezkonfliktnosť
- Znalosť hry

Svoje prihlášky posielajte na twwanted@centrum.sk

Pre bližší kontakt skype na mňa - michalidesqo (hľadáme aj jedného grafika - viac u mňa na skype)

:howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Redakcia - Zoznam členov

Vedúci

micho5551

Správca webu

- ...

Grafik

- ...

Korektor

mathewho
Generál Eagle
Nie14

Prekladateľ

Nie14
-...

Redkator

Generál Eagle
- ...
- ...
- ...
- ...

Informátor

Svet 1 Nie14
Svet 2 -...
Svet 3 mathewho
Svet 4 -...
Svet 5 -...
Svet Arizona TheMAnonyme
Svet Buffalo 85misho85


Môžete sa hlásiť aj na obsadené miesta, v prípade uvoľnenia sa do teamu môžete dostať. Keď budete mať otázky, smerujte ich na mňa na fóre alebo na skype.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6016

Hosť
Prečítal si si moju žiadosť?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale notak chlapik :D. enzahadzuj nás hneď...mimochodom za ten čas čo si mal BAN sa micho zmenil...počkať...akoto, že ho už nemáš? Nemal si perma?
 

DeletedUser

Hosť
Tak to zasa neviem ale nie je to také decko ako bol :d. Ja viem, že ich bolo veľa a preto sa snažíme o niečo, čo aj vydrží :D.
 

DeletedUser

Hosť
Tak to zasa neviem ale nie je to také decko ako bol :d. Ja viem, že ich bolo veľa a preto sa snažíme o niečo, čo aj vydrží :D.

toto foro nema buducnost najblizsi polrok takze je zbytocne nieco robit staci sa kuknut kolko je modov kolko je akcii chodte si radsej zahrat neco
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem, že fórum akosi sa zmenilo...keď si dostal ďalší ban(a neviem či nie sperma) tak tu chýbal nejaký rebel...odišlo aj kpec ľudí(niektorí sa tuším vrátili) a stratilo to tu úroveň...ale niečo chceme skúsiť. Ozaj, ako dlho plánuješ byť bez BAN-u?
 

DeletedUser

Hosť
No len aby to nebolo tak že niekto(napríklad micho) dá niekomu niečo vypracovať a ten druhý nič nespraví a vyhovorí sa na organizáciu.....
 

DeletedUser

Hosť
Tak toho sa neboj :). Dúfam, že sa tu pozbierame zodpovedná partia :).
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem, že fórum akosi sa zmenilo...keď si dostal ďalší ban(a neviem či nie sperma) tak tu chýbal nejaký rebel...odišlo aj kpec ľudí(niektorí sa tuším vrátili) a stratilo to tu úroveň...ale niečo chceme skúsiť. Ozaj, ako dlho plánuješ byť bez BAN-u?

ale ja som náhodou rád že je chlapík späť lebo už to tu bolo ako na CZ fóre sám mudrland preto som radšej na sk fóre lebo tu je sranda, a tak chlapik dostane ban a už sa tu nasťahujú inteligenti inač micho ma o rok menej ako ja a píše podmienky OD 18 ROKOV, OD 15 ROkov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore