Nový HD trailer na The West

Ohodnoťte ako v škole

  • 1

    Hlasy: 34 27,9%
  • 2

    Hlasy: 31 25,4%
  • 3

    Hlasy: 28 23,0%
  • 4

    Hlasy: 13 10,7%
  • 5

    Hlasy: 16 13,1%

  • Celkový počet hlasujúcich
    122

DeletedUser

Hosť
lol :D ako trailer je to fakt dobré :D ale moc prehnané, až takú to nieje aby z toho niekto tak zblbol, to by to muselo byť aspoň MMORPG :D ale všimol som si že tam bol nový vzhľad tých líšt :D no krajšie ako ten 3-ročný :p
 

DeletedUser

Hosť
ľudkovia, viete, aká je podstata reklamy?
zaujať !
je jedno, či v dobrom, alebo v zlom... skrátka musí byť taká, aby človek spozornel a zapamätal si ju ;) podľa mňa je to z tohoto pohľadu fajn
 

DeletedUser

Hosť
ľudkovia, viete, aká je podstata reklamy?
zaujať !
je jedno, či v dobrom, alebo v zlom... skrátka musí byť taká, aby človek spozornel a zapamätal si ju ;) podľa mňa je to z tohoto pohľadu fajn

šak i ja si to myslím... len hovorím že realita je od toho ďaleko :D
 

DeletedUser

Hosť
to hej :) možno tak prvý týždeň je z toho človek taký ... :D
 
ľudkovia, viete, aká je podstata reklamy?
zaujať !
je jedno, či v dobrom, alebo v zlom... skrátka musí byť taká, aby človek spozornel a zapamätal si ju ;) podľa mňa je to z tohoto pohľadu fajn


nie je nič na nej čo by si si zapamätal, ber to s pohľadu že tú hru nepoznáš :eezmurk:

nie je ani smiešna, imidžová dokonca ani trápna je len nemastná a neslaná
 
Naposledy upravené :

DeletedUser5114

Hosť
Jura, bolo to za málo peňazí. Firmy podobných rozmerov ako Inno si tieto veci často robia svojpomocne. (Robí tam plno ľudí, ktorí to vedia urobiť po technickej stránke, tak to urobia.) Osobne si myslím, že je to vydarená paródia hráčov Westu. Možno to nevidíte, alebo nechcete vidieť, ale mnoho z nás vyzerá presne takto trápne. :D Druhá stránka veci je, že to všetkých starých fotrov hrajúcich West ***nahnevá***, lebo neradi vidia, ak si z nich niekto (napr. InnoGames) robí srandu. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak trailer je to na jedničku, na to že ho robil team od INNO... ale keď už chceju si tak udržať hráčov, mohli by spraviť niečo pri čom to bude viac zábavné, ako ten Poker alebo nejaké minihry...
 

DeletedUser5060

Hosť
aha.... ja som ohodnotil ako 5/5 bodov a potom citam ako v skole :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
to bang bang robi moj kamos .......

a neviem ci sa to len mne zda ale to s tym manikom pokaslali ....teraz to je take trapne

mali to radcej urobit tak ako trailer na grepolis......
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore