Nový obchod a produkty

Mám pokračovať?


  • Celkový počet hlasujúcich
    35
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
aaaaaaaaach.... urcite nie... cital si pripravovane zmeny?! asi sa musis doma moc nudit, ked zaplavujes kazdy den forum novymi napadmi... chod radsej von a zahraj si futbal ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tie exotické ovocia by som dal preč, ale aj tak nesúhlasím, lebo podobná vec má byť pridaná do hry tento rok.
 

DeletedUser3241

Hosť
cely napad je hore nohami....a Weasley v planovanych zmenach je jasne napísané že nápoje nikdy !! nebudú pridávat energiu.....cely napad je blbost a samy spam...
 

DeletedUser

Hosť
Tento nápad sa mi páči lebo keď sa chystám na boj a dakto ma vydeuluje a stratím veľa života tak ma to dosť nahnevá .ale ja by som tam pridal aj pečivo a nejaký alkohol ktorý by po istú dobu niektoré schopnosti zväčšoval napr húževnatosť a znižoval napr reflexy...
 

DeletedUser

Hosť
Mne je trocha zvláštne ten:pomaranč,mandarinka,banán-niesu to citrusové ovocia a na divokom západe vôbec pestovali niečo takéto?
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa opytam len jedinu vec: Ako by si zabranil duelantom aby si doplnali zivot, ked si pisal, ze to nie je pre duelantov? To nie je mozne.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to má jednoduché vysvetlenie bolo by tam jednoducho napísané: Trieda postavy: worker, adventurer, soldier :D

(žartujem) :D :D :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore