Nový set do the westka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4214

Hosť
Ahoj spoluhráči navrhol som nový set po úprave pár vecí som vymyslel Vojenský set, ktorý by nemal byť len pre vojakov!!! :howgh: :) :hanbimsa: co vy nato:


:hanbimsa:

Čiapka kavalérie: 12 vodcovstvo
9 taktika
10 opravy
CENA : 2300$
Zeleny vojensky plášť: 3 pohyblivost
3 charizma
12 vystupovanie
15 taktika
15 strieľať
8 plávanie
Cena : 9500$

Čižmy Kavalérie : 2 charizma
2 zručnosť
10 vystupovanie
10 taktika
10 vytrvalosť
CENA: 7200$
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
ehm mas zle tie bonusy za set.....vzdy musi byt v dalsom to co v predchadzajucom ...takze ked tam mas ze 40pb do prepravy a 1 char. a 5 str. tak to musi byt aj v dalsom + nieco navyse
 

DeletedUser

Hosť
Nehnevaj sa, ale podľa mňa je to niečo strašné. Keď si predstavím že po divokom západe by pobehovali takýto zelený pajáci je mi z toho zle. Vojaci na divokom západe predsa nikdy nenosili zelené odevy, skôr modré ako to má kavalerista obrázku.:kukam::eezmurk:
Inak niečo podobné ako čižmy kavalérie už je, sú to vojenské čižmy. Síce je to len pre vojaka, ale podľa mňa to stačí.
 

DeletedUser

Hosť
uniformu kavalérie už máš v hre, len do kopy nevytvára set. Strieborná medaila cti, modrá uniforma, vojenské čižmy a vojenský klobúk. Len už prosím, žiadne výhody pre vojakov, už takto sú zvýhodnený až až ...
 

DeletedUser4214

Hosť
uniformu kavalérie už máš v hre, len do kopy nevytvára set. Strieborná medaila cti, modrá uniforma, vojenské čižmy a vojenský klobúk. Len už prosím, žiadne výhody pre vojakov, už takto sú zvýhodnený až až ...
nemyslel som iba na vojakov ale aj a iných
 

DeletedUser3241

Hosť
uniformu kavalérie už máš v hre, len do kopy nevytvára set. Strieborná medaila cti, modrá uniforma, vojenské čižmy a vojenský klobúk. Len už prosím, žiadne výhody pre vojakov, už takto sú zvýhodnený až až ...

ty nevies citat ??? tam je napisane ze je to pre vsetkych
 

DeletedUser

Hosť
ty nevies citat ??? tam je napisane ze je to pre vsetkych

ja som reagoval na to, že ak si ju oblečie vojak, tak už aké bude mať výhody, oproti duelantovi(oblečie duelant), sa zobuť a nespamuj toto fórum tvojimi nezmyslami , ktoré sa nedajú čítať ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1605

Hosť
Vobec sa to do sveta westu nehodi,ukaz tatkovi ten baret,alebo ako sa to vlastne vola...taky sa nosil na vojne v 80 rokoch :D:D:D neviem ako je to teraz,...este ze si ho nedal cerveny ako maju Fr. legie :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by to dobre ale tie bonusy:ocikru:
A este medajla cti je len pre vojakov
Ako je teda mozne ze je to set pre vsetkych?
A nikdy ti to neschvalia:p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore