nový smajlík na fórum

Môže byť?

  • Áno

    Hlasy: 41 85,4%
  • Niečo by som zmenil(vyjadrím sa)

    Hlasy: 2 4,2%
  • Nie

    Hlasy: 5 10,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    48
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
Tak po dlhom čase opäť prichádza návrh z mojej dielne :)

Môj nápad spočíva v tom, že by nebolo od veci pridať medzi smajlíkov ešte jedného, tzv. facepalm. Jeho kód do fóra by mohol byť :facepalm:, a možné grafické prevedenie takéto:
facepalmf.png

...samozrejme pokiaľ spravíte lepší, tak ja budem len rád :) (totižto viac by bodla animácia, no tie robiť zatiaľ neviem)

Možno si poviete, že načo je to potrebné, no myslím si, že len týmto smajlíkom sa dajú vystihnúť niektoré príspevky tu na fóre :D

Môžte sa vyjadriť...
 

DeletedUser

Hosť
skus spravit animovaneho :D ...

ja som pochopil tak ze ked niekto trepne hovadinu tak ten smajlik si vzdychne od tej blbosti hraca ....
 

DeletedUser

Hosť
je to dosť známa reakcia, ktorá sa dá zrejme ako jediná použiť na niektoré príspevky a vôbec na debilitu ako takú...

napr tento obrázok vystihuje presne to, čo to vlastne facepalm je... to čo robí Ján Pavol II. je facepalm

[SPOIL]
Bush%20pope%20dear%20dalai%20lama.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad :)
Pri počte lám na tomto fóre by tento smajlík mal byť použitý v priemere 9,847 krát za deň.
 

DeletedUser

Hosť
ty tu nefilozofuj v mojom odbore héj :p ale mohli by byť aj iné smajle nové :) keďže sme na Weste tak skúste nejakých indiánov alebo niečo také... nie len toho náčelníka čo čumí...
 
Hore