Nový vzhľad remeselných zbraní

DeletedUser

Hosť
Páčia sa vám? Dosť neskoro stym došli...no nie?

556079_341089425997236_1242820652_n.png
 

DeletedUser9056

Hosť
Mne sa najviac páči sekera, na ktorej som si aj prvý krát všimol zmenu. Možno s tým prišli neskoro, ale prišli. Teraz sa to dá aspoň odlíšiť. Super. :)
 

DeletedUser4623

Hosť
mne sa najviac páči sekera a tomahawk keĎže som na sekery a tomahawky zaťažený ale ostatné sú pekné, dobrá práca :)
 

DeletedUser

Hosť
no pekné ale ten tomahwk sa my moc nepáči ale ostatné sú pekné
 

DeletedUser9029

Hosť
Vyzerajú super. Konečne môžem INNO za niečo aj pochváliť..
 

DeletedUser3733

Hosť
Až sa mi nechce veriť, že lenivý nemci zmenili niečo rovnaké, aby to bolo spoň trochu odlišné.
V hre aj tak ostáva dosť vecí, ktoré by žiadali aspoň drobnú úpravu.
Spomeniem zopár:
• nápoj medveďa - elixír života
• nápoj orla - nápoj nového začiatku
• nápoj hada - nápoj zabudnutia
• nápoj pumy - nápoj oslabenia
• liadok - žalúdočný liek
• moderné brnenie má stále len taký vývojársky koncept
• ručne ušúľaná cigareta - cigareta - cigarety
• sobášna listina - vlastnícke právo na farmu (tá drobná zmena je dosť málo, stačilo by u vlast. práva zmeniť farbu písma na čiernu a pečiatku nechať červenú)
• rúčka, remeslo kováč - čo to je pre boha
• nerezový čap, remeslo kováč - nejaký čudný, taká iná grafika
• mätový čaj skôr vyzerá ako šálka plná wasabi :D ale budiž
• možno to príde niekomu čudné, ale nechápem prečo je prémiová truhlica otvorená a plná peňazí, keďže z nej peniaze nepadajú, ale padajú z nej predmety, skôr by som volil koncept zatvorenej truhlice obitej pozláteným kovaním, trochu prepracovanejšia ako oceľou okovaná, určite si to viete predstaviť, taká majestátna truhlica s krásnym pozlateným kovaním :)
Aj tak je ako jediná otvorená a oproti ostatným je vertikálne otočená

A našlo by sa ešte pár vecí, ktoré by chceli drobnú kozmetickú úpravu.
 

DeletedUser7779

Hosť
Mne sa taktiež páči Tomahawk, Kolt Peacemaker, a celkom aj tá sekera, ale neviem ako sa volá. :D Vojenský revolver, no, jeho vzhľad sa mi až tak nepáči, podľa mňa bol krajší, keď bol v starom podaní. ;)
 
Hore