Nova postavitelna budova v meste na aukciu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mal by som jeden napad, aby bola vytvorena budova na ukcie kde hraci davaju predmety ;) :)
 

DeletedUser3241

Hosť
viac rozpis....kolko by mala stupnov.....ake aukcie by sa tam konali a ako by to prebiehalo ???co by sa tam dalo vydrazit ???kde by ta budova bola ???? nerozpisane !!!!
 

DeletedUser

Hosť
Nápad to nie je zlý, ale bude obchodovanie medzi hráčmi takže...
Inak hráči by tam dávali potom príliš vysoké ceny za normálne veci ako pracovné topánky. Mám s tým skúsenosti z iných browser hier...
 

DeletedUser

Hosť
hej toto nieje zlý nápad... len ako povedal Sam určite by vznikli komplikácie ale keďže si to navrhol TY tak tu nebudem rozpisovať ako by sa to mohlo vylepšiť a nechám to na teba! Tak to ešte rozpíš aby sme mohli posúdiť či áno alebo nie! :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
tusim tu uz taky napad bol... bol by som za, ale fakt to rozpis, pretoze toto nieje navrh... napis presne, ako by to prebiehalo
 

DeletedUser159

Hosť
Nie
Obchod mezdi hráčmi by mal byť tento rok :p
Nemáš anketu
atď. :D
 

DeletedUser4172

Hosť
Jak by to fungovalo?jak by to probíhalo?Ja to celé zlé!!!A ještě to to tu uš bylo!!!:grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Nápad by to bol dobrý, ale treba to viac rozpísať. Kde sa bude nachádzať?? Koľko bude mať úrovní?? A daj ešte anketu.
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že zbytočne tu to píšete, ten užívateľ tu bol naposledy vtedy keď sem dal tento návrh, tak to asi nerozpíše. Myslím že najvhodnejší bude LOCK.
 

DeletedUser

Hosť
rovno zmazat tuto temu sak to je take cudne:)...ale napad by to bol dobry napr. das dakomu 50 kamonov a on ti da 3 elixiri napr.:--)
 

DeletedUser4222

Hosť
ja by som suhlasil z 5 lvl za kazdy level by sa pridalo 10 predmetov ktore sa mozu vymienat.:--):ocikru: to by bola haluz.napriklad potrbujem drevo dalsi mi ho vymeni napr za klince a inee...........
 

DeletedUser

Hosť
to by bolo celkom dobre ale ked niekto da velku sumu napr. za 1 elixir 6 000 dosiek napr....ssu tu aj taky vydieraci:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore