Nova Praca

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Viem ze bola nedavno daka anketa alebo sutaz o novu pracu ale tam som sa nezapojil preto sa pokusim svoj navrh na novu pracu zverejnit sem snad sa k tomu admini dostanu :)
Praca: Pokrovy hrac (karty sa hravali uz na divokom zapade v salonoch) :)
potrebne body: 420
ovplyvnujuce shopnosti: 2x vystupovanie, 2x taktika, zrucnost v prstoch

zisk penazi: 60-80%
zisk skusenosti: 30-50%
stastie: 10-60%
nebezpecenstvo: 70-80%

vypis zraneni:
1. Vsetko islo podla planu az kym ta nepristihli ako podvadzas. Zo salonu si stihol utiect ale stracas xxx bodov zdravi.
2. Pri kartach si toho vela vypil a vyvolal bitku. Stracas xxx bodov zdravi.

Tak dufam ze sa Vam navrh bude pacit a dostane sa do hry :) :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
páčiť ???to je hrozné. peniaze ,expy štastie. nebezpečnstvo majú mať presne na percento napr.80% ,57% . musíš mať grafiku urobenú, a produkt (ak je nejaký ). majú byť 3 zranenie. a preco si to dal po termíne ??? bol na to mesiac:grrr:. stačí to aby si pochopil že aj keby si to dal v termíne nemal by si šancu vyhrať
 

DeletedUser

Hosť
ja tu specialna tema, kde mozu hraci davat svoje napady na nove prace... a kedze sa uz sutaz skoncila, neviem, preco si vytvaral novu temu...

a k praci... uplne zle... :) nepochopil som, preco je vsetko v intervale...
 

DeletedUser

Hosť
xD ale sa donho pustate :D ale jj oprav sito podla toho co ti napisali
 

DeletedUser

Hosť
Chlapci nebudte prosim vas ako male deti aj ked uz nimi ste... Ja tu nedavam presny navrh len som sem postol napad aka by asi mohla byt praca a intervaly su tam preto pretoze ich treba doriesit a myslel som ze take nieco by uz mohli spravit admini aby to bolo naozaj vyvazene... Myslim ze je to praca ktora by kludne na divokom zapade mohla byt pretoze karty sa hravali v kazdom salone a boli uz vtedy hraci ktory chodili po mestach a zivili sa prave pokrom. K tej sutazi. Nezapojil som sa preto pretoze nemam cas na taketo veci. Ja uz mam bohuzial aj ine povinnosti ako chodit do skoly a venovat sa westu :) proste ma to napadlo postol som to sem aby ste sa vyjadrili ci by taka praca bola ok popripade ako sa to da poslat vyvojarom. To ze by ju trebalo este domysliet co sa tyka tych intervalov je mi jasne. Len tolko :)
 

DeletedUser

Hosť
InnoGames aké práce dá, také dá a ty to určite neovplivníš. A k tomu akurát na slovenskom fóre.
 

DeletedUser

Hosť
tak nechapem naco su tu taketo temy :D asi na dve veci kedze to nemoze ovplyvnit hru ... tak aspon viem ze chodit sem je dalsia strata casu a nic sa tym nevyriesi :)
 

DeletedUser521

Hosť
chodiť do tejto sekcie je strata času, to máš pravdu. ale v iných častiach fóra sa môžeš dozvedieť zaujímavé informácie :)
 

DeletedUser

Hosť
ani tie prace ktoru su v sutazi o nugety nuebudu zaradene do hry :D
 

DeletedUser

Hosť
V tej súťaži nešlo o to, aby sa potom najlepšie práce zaradili do hry...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore