Nove tituly v mestach

Chcete aby sa pridali nejake nove tituly do miest?


  • Celkový počet hlasujúcich
    30

DeletedUser

Hosť
Ahojte chcel by som sa spytat ci by ste k dalsej verzii nepridali aj dalsie tituly v mestach aby neboli len tie 3 ale viac

tak urcite by som privital serifa, sudcu a nejaky parlament
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Dajak to aspon rozpis, konkretne ake tituly, nazvy a funkcie + grafika ak vies..
anketa tiez nikde, to ako keby som dal navrh nech pridaju dalsie prace len tak sucho..
 

DeletedUser2852

Hosť
Napad je zaujimavy ale treba ho rozvinut + tu anketu.
 

DeletedUser7779

Hosť
Tituly pre mestá? Dobre čítam? Podľa mňa dosť veľká blbosť, keby mali mestá tituly, vyzeralo by to nejako blbo...
 

DeletedUser

Hosť
áno je to dobré napr. bankár by mal možnosť vyberať peniaze v banke, bankovať...
 

DeletedUser

Hosť
jj, das dakomu komu veris bankara ked je v meste pol miliona .... za par dni zistis, ze bankar nikde a mesto je na mizine ;)

Hádam by ho dal tomu, komu naozaj verí alebo osobne pozná, ale ja by som to nechal tak, ako to je, že sa peniaze vyberať nedajú. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Rada

Namiesto zakladatela mesta by bol napr starosta a kebyze sa spravi aj aliancna rada abo daco take
 

DeletedUser

Hosť
Stačilo by pridať len "Správcu mesta" a zakladateľ by bol vždy jeden (kdo ho zakladal) a vedel by dávať titul nie zakladateľ mesta ale "Správca mesta".
 

DeletedUser5507

Hosť
je to dobrý nápad ale ako bolo písane mal by si sem dat dalsie moznosti a spravit anketu
 
Hore