OBCHODNÍK - predaj vecí na počkanie :)

Páči sa vám návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    29

DeletedUser3733

Hosť
Dnes ma napadla taká malá myšlienka.
Neviem či to tu niekde je, no nevidel som to.
Myšlienka spočíva v tom, že by bola možnosť vidieť obchodníka (toho z inventáru) aj u iných hráčov, jednoducho by v profile hráča pribudla kolonka obchodníka.
Potom by boli dve možnosti, kúpiť to za také ceny u obchodníka ako sú ceny v meste pre nečlenov mesta alebo napísať danému hráčovi, či nebude ochotný Vám to kúpiť a následne dať na trh za lepšiu cenu.
No a možno po kliknutí na tú ikonku, pri vlastnej postave, by Vám otvorilo obchodníka

Obrázok pre ilustráciu :)

83117341.jpg
 
V neviditeľnej ankete dávam možnosť áno :)

Určite je to jednoduchšie kliknúť si na profil hráča a na jeho obchodníka,než aby ti hráš presne menoval (vypisoval) niekedy aj s gramatickými chybami čo všetko sa u jeho obchodníka nachádza :)
 

DeletedUser5747

Hosť
Nesúhlasím s druhou časťou tvojho nápadu.
To, že môžeš vidieť akú ponuku má obchodník u iného hráča by mohlo byť, ale aby si mal možnosť si od neho kúpiť daný predmet (aj keď 4x drahšie) to určite NIE.
Pri kúpe od obchodníka predsa daná vec z ponuky zmizne a už nemáš šancu kúpiť ju 2x. Čo potom, ak niečo chceš kúpiť a niekto iný to od tvojho obchodníka kúpi pred tebou?
Navyše takto by už nebol problém prebehnúť obchodníkov u viacerých hráčov a nájsť a kúpiť všetko čo potrebuješ.
A ešte je tu jedna vec: ako by si si chcel vyzdvihnúť veci od hráčovho obchodníka? Za nuggety alebo by si musel byť pri ňom?
 

DeletedUser3733

Hosť
Nesúhlasím s druhou časťou tvojho nápadu.
.
.
.
A ešte je tu jedna vec: ako by si si chcel vyzdvihnúť veci od hráčovho obchodníka? Za nuggety alebo by si musel byť pri ňom?

Áno treba to doriešiť, to som jednoznačne za.
Toto je len návrh a viac menej som to hodil na fórum, aby som vedel či by takéto niečo malo pozitývny ohlas.

Kedže to má celkom dobrý ohlas, doriešia sa aj podrobnosti, tak ako si písal a ak bude niekto ochotný to posunúť na betu (s prekladom) tak sa nato možno pozrú aj slečny z Inna :)
 
Hore