Obchodovanie s predmetmi

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Každý hráč, ktorý chce byť chránený pri obchodovaní s predmetmi v tomto svete, musí napísať do tejto témy ešte PRED vytvorením ponuky na trhu.

Ak sa jedná o predmet určený konkrétnemu hráčovi:
- Do svojho príspevku napíše, aký predmet predáva, za koľko ho chce predať a konkrétne ktorému hráčovi.

Ak predmet kúpi niekto iný ako určený hráč, napíšte na hernú podporu, kde nás môžete požiadať o zrušenie obchodu.
Vždy uveďte odkaz na svoj príspevok na fóre a napíšte čo najviac podrobností o obchode.

Príklad: Predávam čierny plášť za 2500 dolárov hráčovi Janko Hraško.

Ak sa jedná o výmenu predmetov:
- Cena musí byť v násobkoch tisícov (takže napr. 1000 dolárov, 2000 dolárov..)
- Hráč musí napísať, aký predmet predáva a konkrétne ktorému hráčovi a aký predmet mu predá ten druhý hráč

Príklad: Predávam čierny plášť za 1000 dolárov hráčovi Janko Hraško. Janko mi predáva zlatý kolt za 2000 dolárov.

Ak druhý hráč nesplní svoju časť dohody, môžete napísať na hernú podporu a požiadať o zrušenie obchodu.
Vždy uveďte odkaz na svoj príspevok na fóre a napíšte čo najviac podrobností o obchode.

Menovky majú platnosť 24 hodín a výmeny musia prebehnúť tiež do 24 hodín.
Zrušenie obchodu si nie je možné vynútiť, jedná sa o dobrú vôlu zo strany TW Tímu a takisto berte na vedomie, že to dáky čas trvá.
Ak sa náhodou stane, že vás niekto oklamal o predmet, aj keď ste nenapísali príspevok, nevadí, i tak nám napíšte, sme ochotní to i tak riešiť.
Ale zase odtiaľ potiaľ, prednosť budú mať vždy hráči, ktorí splnili podmienky.

Do tejto témy nepíšte žiadne komentáre k jednotlivým obchodom, nech to je prehľadné.
 

DeletedUser

Hosť
vymienam ja myrek veci king fishera oblecenie a nohavice za 8000 cizmy a opasok za 5000 a nahrdelnik a klobuk za 3000 a este allenov peperbox za 4000 za(dostanem) vojenske nohavice georga crooka za 9000k od hraca momo04
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9718

Hosť
Ja TrollSpyware mením s hráčom "Fonzy8000" nohavice NB za nohavice Allana Q.
Screen: http://prntscr.com/2cme6f


EDIT: Obchod prebiehal 2 min. všetko úspešne .. ďakujem hráčovy Fonzy8000 za čestný obchod.
 

DeletedUser

Hosť
Obchod.california

ja Ruiz Aw. predávam Cartwrightovu vestu hráčke BVB09 za 7500 s menovkou na trhu
 

DeletedUser9483

Hosť
Výmena
Ja 3mpty predávam Frank Eatonove topánky za 5000, Čingačgukov opasok za 5000, George McJunkinsova bunda za 8000 a Schultzovo sedlo za 1000 hráčovi F.I.Y.. Hráč F.I.Y. mi predáva Bunda Allana Quatermaina za 8000.
 

DeletedUser9478

Hosť
beduin z pouste mění s hráče *Warlock*
beduin dává Puška Alana Quatermeina

*Warlock* dává Johnsonova puška, Opasek Williama Tilghama a 50 000
 

DeletedUser9708

Hosť
ja Neretwor budem meniť veci s hráčom damian26 takto:
Neretwor dá damien26 pušku Allana Quatermaina za 20.000 a damina26 dá Neretwor Čingačkugovú pušku za 20.000 a Čingačgukovú predovku za 10.000
 

DeletedUser10557

Hosť
ja momo04 budem menit s hracom romuso997
ja dam frank eatnove gate a on da allana quatermaina bundu obe za 8 K
vsetko prebehlo v poriadku
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mením ja a matutko226...ja dám čin. nohavice a matutko mne schultzove nohavice (ceny po 10K$)
 

DeletedUser10557

Hosť
Ja momo04 vymenim NB opasok a MCj topanky za freemanove nohavice od hraca Pinas
ja dam obe veci za 5K a on mne da za 8K tie gate
vsetko prebehlo OK
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10104

Hosť
Idem meniť ja (Pinas) s hráčom (SalvatoreGT) moj schultzov plášť za 100K a george bundu a NB klobúk
Obchod prebehne takto : Hodím schultzov plášť za 100K on hodí za 8K george bundu ,za 5K NB klobúk .
Screeny pridám postupne :)
http://prntscr.com/2dm0aq
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore