obmedzenia prístupu

Súhlasíte


  • Celkový počet hlasujúcich
    14
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
navrhujem zmenit obmedzenie pristupu pri duely.som duelant a nebavy ma za kazdym duelom davat verejne bolo by dobre keby sa davalo automaticky verejne a kto by chcel mohol by si to zmenit na sukromne ,aliancia, mesto nejde o narocnu upravu a usetril by sa trochu cas myslim ze vacsina hracov na veste dava verejne oznamenia to iste by mohlo byt pri pracach
 

DeletedUser

Hosť
Mi chceš povedať, že máš niekde vylepených všetkých svojich 500 duelov a ďalších tisíc prác? väčšina zverejňuje len veci, ktoré sú niečím výnimočné, nie že našiel za hodinu 4 tabaky... preto je to úplne zbytočné...:eezmurk:

a okrem toho, všetky zverejnené oznamká sa automaticky nevymazavajú a určite sa nebudeš tými stovkami stránok spätne preberať...
 

DeletedUser

Hosť
doplň si anketu

K téme:
Tiež ma to občas štve že nemôžem jedným klikom zmeniť všetky nastavenia. Hlavne ak sa jedná o duelovú akciu kde vzájomne komunikujeme a zverejňovanie duelov je prirodzený spôsobom ako spoluhráčom dať vedieť nastavenie nepriateľa.
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasim s Rekimarom .

Určite je to otázka jednej minúty, aby sa to tak upravilo.
Však tie oznámenia, ktoré nie sú ničím zaujímavé si vymažem a tie ostatné, pre mňa zaujímavé si nechám a nemusím sa ešte zapodievať nastavením, aby to bolo verejné.
 

DeletedUser

Hosť
dakujem za anketu rekimaru
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore