Obrázky z pevností

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
13w6qdhvmojn8ezb1ynw.png


Tak sme sa na Californii vrámci aliancie pokúsili o vytvorenie zajačika. Chcel by som sa poďakovať všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili manévra, boli ste super. Špeciálna vďaka patrí hráčke Gogo Booom, ktorá mi veľmi pomohla s koordináciou. Som rád, že sa nám niečo také podarilo, aj keď to nebolo na 100% (ale na 99% to bolo :)). Ja osobne odmenu nechcem žiadnu, robil som to s myšlienkou urobiť niečo nového a zabaviť sa pri tom (mal som v zálohe ďalších pár taktík, keby bol iný počet ľudí), takže odmenu by som rozdelil medzi všetkých hráčov, čo sa zúčastnili na boji, ktorým ešte raz ďakujem, za to, že sa na to dali nahovoriť a boli fakt fantastickí.:)

Zoznam zúčastnených hráčov:

*Warlock*; jonatanka; .assasin.; icebear; kapor1; sollo37; Pindo339; Problem?; Babazzeka; h4vana; SENTIMENT; dáky zo zbraňou; Solitary man; MAXOS; fosa09; marcel52; Fightingbiker; barsdo; Mr.Rainman; Dedo Mráz; kubo7611; miso-5; Prokop98; Rýchly tomahavk; Gogo Booom; Vera29; Irontower; Pohoda22

PS: Na záver pridávam obrázok, podľa ktorého sme to poskladali (tak to malo vyzerať):
[SPOIL]
rhp2zfdr516gjspnuy0u.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pro mě jednoznačnej vítěz :) Dedo mráz , koukám že i Miso-5 přispívá stejným obrázkem, kterýho se sám účastnil

Aliance skvěle zapracovala, je vidět že je to v novém updatu a odnikud to není zkopírováno jako ty předešlé příspěvky:) A hlavně je to k tématu :D kdo nepoznal tak je to velikonočný zajačik :)

Odměnu by si zasloužili určitě všichni účastníci na obrázku :) každému třeba 100 dluhopisů, nebo alespoň 50 nugetů :) když je ta tombola, tak by to jistě hráči uvítali :)

na 22:30 večer to není vůbec špatný :--):--)
 
Naposledy upravené moderátorom:
[SPOIL]
13w6qdhvmojn8ezb1ynw.png
[/SPOIL]

Tak sme sa na Californii vrámci aliancie pokúsili o vytvorenie zajačika. Chcel by som sa poďakovať všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili manévra, boli ste super. Špeciálna vďaka patrí hráčke Gogo Booom, ktorá mi veľmi pomohla s koordináciou. Som rád, že sa nám niečo také podarilo, aj keď to nebolo na 100% (ale na 99% to bolo :)). Ja osobne odmenu nechcem žiadnu, robil som to s myšlienkou urobiť niečo nového a zabaviť sa pri tom (mal som v zálohe ďalších pár taktík, keby bol iný počet ľudí), takže odmenu by som rozdelil medzi všetkých hráčov, čo sa zúčastnili na boji, ktorým ešte raz ďakujem, za to, že sa na to dali nahovoriť a boli fakt fantastickí.:)

Zoznam zúčastnených hráčov:

*Warlock*; jonatanka; .assasin.; icebear; kapor1; sollo37; Pindo339; Problem?; Babazzeka; h4vana; SENTIMENT; dáky zo zbraňou; Solitary man; MAXOS; fosa09; marcel52; Fightingbiker; barsdo; Mr.Rainman; Dedo Mráz; kubo7611; miso-5; Prokop98; Rýchly tomahavk; Gogo Booom; Vera29; Irontower; Pohoda22

tiez nechcem odmenu,aspon bola snaha
 

DeletedUser

Hosť
http://prntscr.com/ymjzc podľa mňa by sme mali vyhrať my s tým zajačikom (ja som bol na boku hlavy zajaca) lebo ako jediný to máme urobené v čase súťaže a nie urobené v WestForts :D
 

Deleted User - 4

Hosť
13w6qdhvmojn8ezb1ynw.png


Tak sme sa na Californii vrámci aliancie pokúsili o vytvorenie zajačika. Chcel by som sa poďakovať všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili manévra, boli ste super. Špeciálna vďaka patrí hráčke Gogo Booom, ktorá mi veľmi pomohla s koordináciou. Som rád, že sa nám niečo také podarilo, aj keď to nebolo na 100% (ale na 99% to bolo :)). Ja osobne odmenu nechcem žiadnu, robil som to s myšlienkou urobiť niečo nového a zabaviť sa pri tom (mal som v zálohe ďalších pár taktík, keby bol iný počet ľudí), takže odmenu by som rozdelil medzi všetkých hráčov, čo sa zúčastnili na boji, ktorým ešte raz ďakujem, za to, že sa na to dali nahovoriť a boli fakt fantastickí.:)

Zoznam zúčastnených hráčov:

*Warlock*; jonatanka; .assasin.; icebear; kapor1; sollo37; Pindo339; Problem?; Babazzeka; h4vana; SENTIMENT; dáky zo zbraňou; Solitary man; MAXOS; fosa09; marcel52; Fightingbiker; barsdo; Mr.Rainman; Dedo Mráz; kubo7611; miso-5; Prokop98; Rýchly tomahavk; Gogo Booom; Vera29; Irontower; Pohoda22

Naozaj ste ma potešili, aj keď sú to iba manévre, išlo hlavne o princíp, už som si myslel, že sa nikto nenájde. Takže som rád, že sa predsa len našla skupinka ľudí a preto dostanú odmenu všetci, ktorí sa toho zúčastnili :)

Každý z menovaných od nás získava 150 zlatých nuggetov, ktoré sa vám určite teraz zídu pri duelovaní banditov.

Dovidenia pri ďalšej súťaži! :howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore