Obrázky z pevností

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
TENTO OBRÁZOK SOM VYTVORIL ZA STARYCH KRASNYCH ČIAS SK4 ! RADOSŤ ROBIŤ REKRUT :ocikru:

9ay0qa.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
V PRAVIDLÁCH NIEJE UVEDENÉ ČI SA MôŽEM ZAPOJIŤ AJ VIACERÍMI OBRÁZKAMI, TAK PRIDÁVAM EŠTE JEDEN :howgh:

2wrj9sm.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ale ani v jednom z tvojich dvoch prispevkov hore nic nevidno....
 

DeletedUser6692

Hosť
Ako to mam skopirovat ten obrazok alebo odfotit neviem to
 

DeletedUser

Hosť
V PRAVIDLÁCH NIEJE UVEDENÉ ČI SA MôŽEM ZAPOJIŤ AJ VIACERÍMI OBRÁZKAMI, TAK PRIDÁVAM EŠTE JEDEN :howgh:

2wrj9sm.jpg
toto nie je tvoj obrázok... bolo mi blbé keď som čítal ako tu nikto nikomu neverí ale ešte horšie je to, že ich už chápem prečo :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Na tom tvojom 2. obrázku, s ten nápis "Westforts" dal preč alebo ako si to spravil? A obráncovia sú tiež hore nejaký oblý...
 

DeletedUser

Hosť
hento je skutočný obrázok, akurát že kdesi od poliakov z valentína rok či dva dozadu.
 

DeletedUser7779

Hosť
Aha. A inak prečo sú na tom Koromovom obrázku obráncovia tak hore zaoblený, toto som ešte nevidel, iba ak v tom podvode. :D
 

DeletedUser301

Hosť
Aha. A inak prečo sú na tom Koromovom obrázku obráncovia tak hore zaoblený, toto som ešte nevidel, iba ak v tom podvode. :D

Myslím, že tvar panáčika závisí od toho, či je daná postava členom aliancie, ktorá je v pevnosti alebo nie je.
 

DeletedUser7779

Hosť
Nie, asi že keď to tam píše, tak je to s tej stránky... Asi že by si tam to "Westfortsô nedával naschvál. A dík TOUDY. :)
 

DeletedUser7779

Hosť
npísal si že to nie je vytvorené vo Westforts aj keď je tam to napísané. Ale asi že by to tam bolo naoísané iba vtedy, ak by to tam bolo vytvorené,a to tam bolo vytvorené, lebo tam je ten nápis Weszforts.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore