Ochranná doba 45 min. po duely aj po vystúpení z mesta

Umožniť duelovanie hráča aj po vystúpení z mesta do 45 min.

  • ANO

    Hlasy: 19 51,4%
  • NIE

    Hlasy: 18 48,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    37
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte,
pravdepodobne ste sa už asi s tým stretli viacerí, keď vás napadol hráč, je jedno ako ten duel dopadol, ale hneď vystúpil z mesta a vy ste nemohli dať odvetu.

Rád by som navrhol, aby tvorcovia hry zvážili znevýhodnenie napadnutého hráča, a to tak, aby sa tento hráč, ktorý vás napadol, dal napadnúť aj po vystúpení z mesta. Aby na neho platila tiež 45 minútová doba napadnutia, tak ako platí aj u ostatních hráčov, ktorí zostávajú členmi aj po duely.

ďakujem za vaše hlasy
rabit

PROSÍM ČÍTAJTE POZORNE, IDE O 45 min. na ÚTOČNÍKA, NIE o HRÁČA ČO NIKOHO NEDUELOVAL, a VYSTÚPIL Z MESTA!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
absolutna hovadina. nestaci ti, ze mozes byt duelovany hocikym pocas spanku 45 min.?
 

DeletedUser

Hosť
absolutna hovadina. nestaci ti, ze mozes byt duelovany hocikym pocas spanku 45 min.?

neviem ci sme sa spravne pochopili :)
ked teba napadne hrac a ten vyjde von z mesta a ty mu nemozes vratit duel

na to že si tu dost dlho abedy, myslím, že veľmi dobre vieš o čom hovorím, alebo sa len robíš že ti to nie je jasné???
Neber to ako urážku, ide mi len o znorvnoprávnenie práv napadnutých!!!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ved tak ho vyzve ked pojde do ineho mesta,ci co?... takze nie...
 

DeletedUser

Hosť
NIE.mam dosť ked ma dueluju "borci" ked už 15 minut spim.
 

DeletedUser

Hosť
Nie
Dôvod: Je to úplná zbytočnosť.

Keď mu chceš dať odvetu, počkaj si, kým vstúpi zase do mesta.
 

DeletedUser

Hosť
Nie
Dôvod: Je to úplná zbytočnosť.

Keď mu chceš dať odvetu, počkaj si, kým vstúpi zase do mesta.

ACH Bože...
tym sa straca zmysel duelovania, ide o to, ze ho mozes dať napr. aj do kómy
(napr. vojaka s chladnou napadne iný so strelnou, je dost velka pravdepodobnost, ze ten so strelnou ma menej HP, ako ten s chladnou, takze aj ked braniaci nemusi vyhrat prvy duel, v druhom môže vyhrať na HP - chápeme sa?)

To budem aj ja taký borec a po každom duely mám vystúpiť z mesta aby ma nemohol nikto duelovať? Som zvedavý, ako sa budete vy tvráriť, keď viete, že máte viditelne prevahu nad útočníkom, ktorý vyhral duel (ci už máte pracovne oblecenie, alebo ci už na uhyb, alebo počet trafených striel) a prezleciete sa do utocneho ale nebudete môcť opätovať duel, lebo ten hráč vystúpil zo svojho mesta :):)
Veď chcem len, aby to bolo rovnoprávne, aby sa tých 45 min týkalo aj tích, čo vystúpia z mesta hned po napadnuti.

NIE.mam dosť ked ma dueluju "borci" ked už 15 minut spim.

Dám ti radu:D:D

vtedy vystúp z mesta a nebudú ta môcť duelovať:D:D:D:D

ved tak ho vyzve ked pojde do ineho mesta,ci co?... takze nie...

za ten čas dospi HP, a moze to byt kludne aj o 4-50h kym vstupi do mesta...
a ty ho odvetou mozes dat do komy, co si myslim, je celkom dobra satisfakcia za napadnutie :)
 

DeletedUser

Hosť
ja by som to inak navrhol.. aby hrac mohol vystupit z mesta az po 45-ich minutach od posledneho vyvolaneho duelu..inak myslienka je to dobra takze davam ANO
 

DeletedUser

Hosť
ja by som to inak navrhol.. aby hrac mohol vystupit z mesta az po 45-ich minutach od posledneho vyvolaneho duelu..inak myslienka je to dobra takze davam ANO

ono si myslim, je jedno ci moze vystupit az po 45 minutach, alebo sa da este duelovat utocnik 45 min, ide tu hlavne o tu dobu, lebo teba ked zautocis mozu este duelovat 45 min, ale ked vystupis z mesta tak nie :); A tym sa praveze straca ten vyznam, ktory tvorcovia hry dali do updatu myslim 1.30, aby sa utocnik po duely neschoval hned do hotela (tzv penalizacia, ak to tak smiem nazvat :) ) ale mohol sa tych 45 minut, ktore tu presadzujem, duelovat.

Vdaka za podporu...
 

DeletedUser1863

Hosť
Určite NIE. Je to absolutný blud.

Pozri takýto prípad sa stane maximálne raz za mesiac - je to fakt zbytočný zásah do hry.
 

DeletedUser

Hosť
davam jednoznacne: ANO a ps: Dobry napad, dufam ze sa to zavedie aj do hry.
 

DeletedUser

Hosť
sir vladimir-preco mas tak malo prispevkov ked si tu dva roky? Ja tiež hrám 2 roky ale volal som sa ináč :D:D

mendoza ty sa vyjadruj radsej k veci ...vsade kde sa pozriem a mas prispevok tak sa do niekoho navazas ...lepsie mat dva prispevky k veci ako 100 spamov:odJackNoface:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore