ODMENA za staré pevnosti

Ste za to aby ste dostali odmenu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    38
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím kedže TU: http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=19772

som sa dočítal že odmenu: "Hrdina starého sveta" dostanú úplne všetci hráči navrhujem najvyšším aby ostatných čo pevnosti vlastnoručne stavali zháňali produkty obraňovali a bojovali o ne, aby jednoducho boli nejako odmenený od ostatných!

Navrhujem niektoré z týchto odmien kedže to nemôže byť pre vás problém, poprosí o vyjadrenie aj zodpovedných vedúcich, ďakujem :) Môžu byť aj iné je to na Vás...ale myslim že úcta k tým ľuďom by mala byť...a nie len tak ich odpísať obyčajným úspechom...ktorý aj tak dostanú všetci. Ak sa to bude dať budeme radi ;)

ODMENA:
attachment.php
 

Prílohy

  • Bez názvkjhkju.jpg
    Bez názvkjhkju.jpg
    10,3 KB · Zobrazenia: 132
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som sa sice k budovaniu ani vlastneniu ziadnej pevnosti nedostala, ale viem si predstavit to sklamanie ked sa vsetko usilie, peniaze a zdroje do toho vlozene stratia, tak som vam hlasovala za ano.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som dal áno, ale hlavne preto, že čo raz sľúbia to by mali aj dodržať. A keď povedali, že za pevnosti bude odmena, tak by ju nemali len tak zrušiť.
(ale ani ma to moc neprekvapilo...)
 

DeletedUser7779

Hosť
Myslím si že by si takýto hráči takú odmenu zaslúžili. A čo sa týka tých tzv. štítov :D, tak podľa mňa je to jedno akú farbu by mal mať ten štít. :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Len by chcelo poriešiť, či to dostanú tí čo pevnosť vlastnia treraz, alebo vlastnili v minulosti, či zakladatelia, radcovia, alebo občania, či ťí, čo k budovaniu pevnosti prispeli(stavba, suroviny), či všetci, či tí čo pevnosť niekedy bránili, či aj tí, čo nebránili...
 

DeletedUser3241

Hosť
je mozne ze hrac ktory staval, obranoval a vlastnil pevnosti o ne prisiel a nedostal by nic a taky ktory v zivote v boji nebol dostane .. to by asi fer nebolo
 

DeletedUser

Hosť
Len by chcelo poriešiť, či to dostanú tí čo pevnosť vlastnia treraz, alebo vlastnili v minulosti, či zakladatelia, radcovia, alebo občania, či ťí, čo k budovaniu pevnosti prispeli(stavba, suroviny), či všetci, či tí čo pevnosť niekedy bránili, či aj tí, čo nebránili...

je mozne ze hrac ktory staval, obranoval a vlastnil pevnosti o ne prisiel a nedostal by nic a taky ktory v zivote v boji nebol dostane .. to by asi fer nebolo


Podla mna najvaciu chybu inno spravilo ze slubili tu odmenu. Mysleli to dobre ale potom asi zistili ze je tam vela kombinovania a moznosti ako obaja pisete a zistili ze to asi ani nemaju ako vyriesit. Keby to nespomenuli, nebolo by tolko hracov sklamanych. Nabuduce nech si to najprv dobre premyslia a prerataju a radsej vas prekvapia bez ohlasenia....
 

DeletedUser

Hosť
Podla mna najvaciu chybu inno spravilo ze slubili tu odmenu. Mysleli to dobre ale potom asi zistili ze je tam vela kombinovania a moznosti ako obaja pisete a zistili ze to asi ani nemaju ako vyriesit. Keby to nespomenuli, nebolo by tolko hracov sklamanych. Nabuduce nech si to najprv dobre premyslia a prerataju a radsej vas prekvapia bez ohlasenia....

Presne takto som to aj ja myslel. A to bohužiaľ inno robí často - niečo sľúbia, potom zistia, že poriadne nevedia ako to spraviť, a tak sa na to vykašlú...čo už no :D
 

DeletedUser3382

Hosť
podla ma nech urobia co len chcu tak ci tak to nebude ferove, neda sa to urobit ferovo
 

DeletedUser

Hosť
uz to je jedno kazdy to tu ma na haku a ani sa nevyjadruje,,,
 

DeletedUser

Hosť
Tak tak, nech to spravia ako chcú, nebude to férovo rozdelené...
 

DeletedUser4222

Hosť
Ja som na sk2 zakladateľ mesta Dark Graveyard (2 v tabulke pred verziou 2.0).hovorím za cele mesto ked povem že za 2,najlepsie mesto z vela pevnostami(2 v pevnostiach na sk2) si zasluzi odmenu a nie teraz cele usilie prec a este k.tomu nic nedostaneme ani odskodnenie?to potom nieje hra...som za odmeny
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore