Odmeny za aktivitu a obchod Union Pacific

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
a budú aj na slovenskom serveri nejaké zľavy? napr. zľavy na opasky apod..?
 

DeletedUser

Hosť
Nič takého sa nechysta.INNO si stanovilo ceny a meniť to už nebudu.:ociza:
 

DeletedUser6332

Hosť
Zase len ďalšie ťahanie peňazí bez ohľadu na radosť a pôžitok z hry...
 

DeletedUser

Hosť
Nikdy, nikto, nikoho, nenútil a ani nenúti si niečo kupovať za nuggety. UP vzniklo preto aby aj hráči ktorí ich nepoužívajú a sú v hre aktívni mali rovnakú šancu v boji či v získaní vzácnych svietiacich vecí.

To že si X hráčov pokúpi veci za nuggety je ich osobná vec. Ak si chcem za hru platiť chcem mať navrch proti tým čo hrajú bez platenia. Dalšia vec je že bez tých hráčov čo si premium kupujú by táto hra nebola tam kde je a možno by nebola už vôbec.
 

DeletedUser

Hosť
teoreticky nastalo zdraženie

po boji o pevnosť sa sem tam dala vyhrať truhla .. dnes len 3 dlhopisy prečo sa potom nedá kúpiť truhla za 3 dlhopisy v konečnom zostatku je to tak že boj akokoľvek odohraný už není tak výhodný mohli to dat primerane a ak nie tak mohlo byt trebarz aspoň 40dlhopisov pre tých čo by v minulosti malý truhly 3 dlhopisy nepredstavujú ani drobný tringelt toho čo bolo boje sa oplatia už len kvoly skúsenostiam aj to si radšej zvolte duely :grrr:
 

DeletedUser3241

Hosť
ja som mal 22 .. takze je to o tom jaky je boj .. 3 dlhopisi predstavuju asi tak 150-250 expov pokial sa nemylim
 

DeletedUser

Hosť
Ja som dnes dostal 25.. Fakt je to o vykone... pritom mi ani neisli kritiky, len 1 som mal, z toho jeden necelych 900 a druhy 1260.. No ale v skodach som aj tak bol prvy :D Do komy som ale nedal nikoho, keby som dal este par kom, bol by mozno max. :)
 

DeletedUser

Hosť
tak som konecne precital tych 17 stran... :D

neviem ci si tu niekto pameta na moj pokus o ozivenie bojov stavkovanim... nie je to sice presne to, co som si predstavoval, ale aj tak, po tomto update(ak nesu ludia blbi...) rapidne stupne pocet bojov, a to sa mi velmi paci... pretoze cim viac bojov, tym viac dlhopisov :)

na druhej strane tie boje asi nebudu nic moc, skor to bude vyzerat jak manever... aspon myslim...

a dalsia vec: pisalo sa tu o tom, ze ten pomer dlhopisu a nuggetov je zly... ja si myslim ze ani nie... ved ako som uz pisal, ak bude zvyseny pocet vyvolanych bojov, tak bude aj viac dlhopisov a kupovat ich bude asi iba nejaky fakt lenivy premiak... cize tie dlhopisy budu naozajstnou odmenou za aktivitu, a to aj na bojoch...

predstavte si namiesto par velkych bojov medzi dvoma najsilnejsimi alianciami, kde, ak nie si tank, je tazke sa dostat, siroku ponuku mensich bojov, kde je kazda pomoc dobra plus mate garantovany dlhopis...

toto bude super update, ak to nejak nedodzubu, a komu sa to nelibi, at mi klobouk polibi...:D

mne sa zatiaľ nezdá že by stúpol počet bojov.:ehmehm:
 

Deleted User - 4

Hosť
a budú aj na slovenskom serveri nejaké zľavy? napr. zľavy na opasky apod..?

Určite ste si už hráči mohli všimnúť minulý týždeň 20% zľavu na prémiovú truhlicu a tento víkend je ďalšia 20% zľava na všetky tri reskillovacie nápoje až do konca nedele. Či v tom Innogames bude pokračovať alebo či sa zľavy na veci (napr. či bude znovu zľava na prém. truhlicu) zopakujú, Vám nevieme napísať, takže sa na to netreba nejako spoliehať. Pár hráčov sa nás pýtalo, že prečo túto 20% zľavu na tri reskillovacie nápoje nemajú v českej verzii - to netušíme, skúste sa opýtať tamojšieho teamu. Snáď ešte tieto zľavy nejaké budú, vždy Vám to presne včas oznámime, ak sa niečo vyskytne. :)
 

DeletedUser3241

Hosť
to je super zlava ... 20% z 1500 alebo 1000 nugiet... to si moze dovolit kazdy ze ?? ..treba nam normalne zlavy napr na okovanu truhlicu ...175 UPB uz nazbieralo vela ludi ale 1200 este nohol dat nikto ..
 

DeletedUser

Hosť
Pred pár dňami som sa tu len zaregistroval, a kedže tu rozprávate o dlhopisoch, načo vlastne slúžia a ako ich použiť ? :D
 

DeletedUser

Hosť
thanks ;) ... ale nenašiel som tam ako za ne kupovať. Lebo, ak som skúšal len tak zo srandy niečo kúpiť, síce som vedel, že nemám dostatok dlhopisov a nuggetov, tak mi napísalo, že nemám dostatok nuggetov .. Či sa platí nuggetmi aj dlhopismi ?
 

DeletedUser5036

Hosť
V UP shope sa dá nakupovať aj za nuggety aj za dlhopisy. Ak máš dostatok dlhopisov, ale nie nuggetov hneď ti to vyhodí okno, kde je možné kúpiť predmet iba za dlhopisy:
ad8dc64691304511a86f898.png

Ak máš dostatok nuggetov, ale nie dlhopisov otvorí ti to okno, kde je možné kúpiť predmet iba za nuggety:
ef869a4d453a49e580be3a2.png

Ak máš dostatok nuggetov aj dlhopisov, tak si môžeš vybrať, akým spôsobom chceš zaplatiť:
8aa77e25fb444117a9a697c.png

A ak nemáš dosť dlhopisov, ani nuggetov, tak sa ti otvorí okno na nákup nuggetov (keďže tie sa dajú kúpiť hneď)
 
Hore