Opakovateľná úloha

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zdravím! Chcem sa opýtať na logiku rozmýšľania vývojárov. Včera sa zobrazila jedna opakovateľná úloha, kde sú niektoré časti podmienené konkrétnym dňom. Jednu časť sa dá spraviť až v stredu alebo piatok a tú poslednú pondelok. Avšak úloha je dostupná iba do 19.11, takže do budúcej soboty. Ako ju mám teda dokončiť? To naozaj mysleli, že všetci majú okamžite čas a v deň spustenia, takže včera a.k.a. piatok si k tomu sadnú? A ostatní majú smolu, lebo keď začali až dnes, ako ja, alebo začnú zajtra/pozajtra atď., tak už tú poslednú časť neviem nijak spraviť, keďže ďalší pondelok už úloha dostupná nebude. Nedalo by sa posunúť čas dokončenia na pondelok, aby ozaj bola reálna šanca to dokončiť?
 
Opravím sa, tú úlohu nevie nikto dokončiť. Síce sprístupnili ju v piatok, ale prvú úlohu sa dá spraviť medzi 6:00-10:00, takže ak nezmenia čas na dokončenie, tak posledný bod úlohy ostane u každého nevyriešený.
 

DeletedUser11278

Hosť
Zdravím. Chcem sa opýtať hráčov, ako postupovali pri získavaní falošnej zlatej tehličky. Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser8766

Hosť
neviem to isto ale je dost možne že tá podmienka na splnenie sa týkala prijatia alebo splnenia prveho zadania kedže zo sledovača uloh mi tá 15-dnová podmienka už zmizla a plnenie ulohy pokračuje dalej
 

Deleted User - 4

Hosť
V novej verzii hry bude "Perfektná lúpež" predĺžená až do 3. decembra :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore