Opakovateľné úlohy

ste za zrusenie maximalnej urovne ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    13
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Bola by som za to aby sa v opakovatelnych ulohach odstranila maximalna uroven.

Ked zacali a kym som pochopila system tak vela z nich som uz nemohla spravit lebo su iba napr do 20 alebo 40teho lvl. A to nie je fer aj voci tym co boli podstatne vyssie levely, ze stratili moznost splnit si tie ulohy.


Ste za zrusenie maximalnej urovne alebo nie?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Naozaj je to blbosť. Dobre riešenie, takže som za. :)
 

DeletedUser

Hosť
este by som chcela poprosit tych co davaju nie, keby mohli povedat ze preco. Diky :)
 

DeletedUser

Hosť
lebo sú prispôsobené požiadavkami na dané úrovne a mať na lvli 120 toľko úloh by bola blbosť.
áno, malo to inno riešiť hneď a nie obmedziť to až po mesiaci v ďalšom update-e, ale to už je, žiaľ, ich systém riešenia takých vecí :)
 

DeletedUser

Hosť
lebo sú prispôsobené požiadavkami na dané úrovne a mať na lvli 120 toľko úloh by bola blbosť.
áno, malo to inno riešiť hneď a nie obmedziť to až po mesiaci v ďalšom update-e, ale to už je, žiaľ, ich systém riešenia takých vecí :)


ved by si tie ulohy nemal naraz, v salone by sa menili denne tak jak teraz (mozno by mohli byt dve moznosti od jedneho zadavatela, lahsia a tazsia) a v Meste Duchov a Indianskej dedine to az tak nevadi, lebo to otvaras len vtedy ked tam za nejakou ulohou ides.
 

DeletedUser

Hosť
V tomto štádiu hry sa to nedá vyriešiť tak, aby bol každý spokojný.
 

DeletedUser3733

Hosť
No je to jeden z dalších podrazov od inna, poznám kopec hráčov, ktorí spravili pštrosa relatívne rýchlo len vďaka tomu, že mohly plniť aj všetky opakovateľné úlohy, no nemci si zrejme mysleli, že to bude pre hráčov ťažšie, avšak sa mýlili, tak tam spravili obmedzenie, v podstate je to tak vždy, keď im niečo nejde podľa predstáv, koniec koncov si nato vyhradzujú práva, takže nech sa tu robí čokoľvek, nikto z Inna nepohne v tomto smere ani len brvou na oku.
Som zvedavý ako dopadne abedy so súkromným serverom.
 

Deleted User - 4

Hosť
Keďže sa diskusia z konštruktívnej posledným príspevkom zmenila na opačnú, tému uzatváram. Škoda.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore