opotrebovana vec

je to dobre alebo nie ?

  • ano

    Hlasy: 2 10,5%
  • nieco dobre nieco zle

    Hlasy: 4 21,1%
  • nie

    Hlasy: 13 68,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    19
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
dobre bude ak sa bude moct opotrebovat vec
bez_nazvu.bmp


cervena farba ukazuje aka je zachovana a cierna aka je poskodena zbran za poplatok u zbrojara budes moct opravovat napr. ak mas 10 percentne poskodenie tak das 10 dolarov pojde aj o to aka to je zbran napr. strelna sa bude poskodovat menej ako rucna zbran ked bude poskodenie na 0 percent tak budes muset u zbrojara dat 100 percent nakupnu hodnotu zbrane alebo ak to nebude hrdzava ale napr. normalna alebo presna zbran tak budes moct bud dat plnu cenu alebo dat moznost premena (napr. s presnej sa stane normalna (ak nemas na opravu a potrebujes surne zbran)

toto je vsetko ak to tu bolo prepacte nezbadal som
 

DeletedUser

Hosť
myslim si ze to je nedopracovane ..inak keby som ziskal hermandov mec alebo neco vzacne a takto sa to znici no newem... a este ANKETA
ale davam ty za dobre ze myslim realne..:huh1:

. strelna sa bude poskodovat menej ako rucna zbran

ked si to tak zoberes...tak ked stale pouzivas strelnu zbran tak ta sa tiez postupne dost opotrebuje ....
 

DeletedUser

Hosť
ale zase

. strelna sa bude poskodovat menej ako rucna zbran

ked si to tak zoberes...tak ked stale pouzivas strelnu zbran tak ta sa tiez postupne dost opotrebuje ....
_______________________________________________________________________________________
ked si to vezmes tak co sa skvor poskodzuje ked nejakou palicou trieskas alebo jeden naboj revolver to som chcel povedat ze napr. maceta sa poskodzuje o napr. 2 percenta viac u duelu ako revolver alebo ina strelna zbran

a tak 100 percent predajna cena

a zbrane ako hermandov mec sa bude moct len opravit a to za 100 percent predajnej cene alebo proste len zahadzovat

a teraz este co k tomu je dobre napr. ze duelom sa zbran poskodzuje napr. 5 percent za duel to je okolo za predovku cca 7 dolarov ked ta niekdo pozve na duel tak 0 percent alebo len 1 percento
 

DeletedUser

Hosť
jezisi...velice neco vymislas tak daj aspon ANKETU...;););):grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto uz je moc. Chod hrat radsej Diablo a nehraj West.
 

DeletedUser421

Hosť
a nenapisal si ako by na zbran vplyvalo to opotrebenie, podla toho, co sii napisal, tak vlastne nijaku nevyhodu by si opotrebenim nemal :D
 

DeletedUser3241

Hosť
tebe sa asi opotreboval mozog.....taketo blbosti ani nemaju pointu viď. prispevok vyssie
 

DeletedUser177

Hosť
A o koľko?? Ako často by sa poškodila?? Časom?? Počas duelov??

// Aj tak som toho názoru, že si sa inšpiroval wowkom.
 

DeletedUser

Hosť
No ked je Diablo trapna strategia, tak nemas ani trosku prehlad. Proste, tvoj navrh nema vobec ziadny prispevok k zlepseniu hry a to uz vobec nehovorim o zlozitosti kodu, ktory by museli chalani v Inno naprogramovat aby to vobec dokazalo robit vypocty opotrebovania a ine veci. Opravovanie v meste atd.
 

DeletedUser

Hosť
tiez si myslim, ze to nieje dobry napad... prestan uz vymyslat... kazdy napad je o nicom... proste je to blbost... ked budem mat presnu a zmeni sa mi na normalnu, tak zaplatim cenu aby sa mi zase zmenila na presnu a potom si zaplatim, aby sa mi zmenila na svietiacu???
 

DeletedUser

Hosť
Zierava kyselina by sa mala menit na 1 duel podla logiky :D :D
Nie,inspiroval si sa MMORPGckami,to tu nepatri,nehodi sa to
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore