otázka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak ešte raz, ale tentokrát slušne... načo tu bola dva mesiace tá anketa, v ktorej sme si mali vybrať nový názov off fóra, keď sa aj tak vybralo podľa toho, čo chcel niekto individuálne? čo žijeme v komunizme ? nepáči sa mi to :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
presne tak! hanba vsetkemu co tu je, pfuj.:grrr: A herna podpora si ani neuvedomila iny (uchylny) vyznam toho nazvu.:odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
icebear založil jednu tému, kde hráči mohli iba napísať návrhy, anketu s konkrétnymi názvami založil .martin, teda niekto z hráčov. A v téme od icebeara sa tiež nikde nepísalo, že sú návrhy od hráčov akokoľvek záväzné. ;)

V neoficiálnej ankete vyhrali tieto tri v poradí:
Latrínové čítanie (25) - za to som aj sám hlasoval, ale povedzme si na rovinu, o čom by sa asi tak hovorilo v sekcii Latrínové čítanie? :D Predsa len sme fórum komerčnej hry a radšej nech sa 10 hráčov až tak nezasmeje, ako keby sa mal nad tým názvom 1 z nich pohoršiť...
Vstup len na vlastné riziko (21) - to zase znie, ako keby tam bol nejaký obsah s bezpečnostným rizikom, či, nebodaj, obsah až od 18 rokov :D
U oskalpovaného bobra (18) - Stále pomerne vtipné, 40% hráčov to označilo za žiadané - bolo vybraté... Ak sa niekomu nezdá byť vhodné, môžme dať niečo ešte nemastnejšie :)


A naozaj ma dorážajú tie rečnícke otázky, že či tu máme komunizmus... Nemám rád, keď to ľudia k tomu prirovnávajú, no viete si vôbec vy všetci kritizujúci predstaviť, ako by to tu vyzeralo, ak by sme tu mali demokraciu? :) To aby sa snáď aj o treste každého spammera tri dni diskutovalo medzi všetkými hráčmi? :)
Fajn, ak chcete fórum komerčnej hry prirovnávať k štátnemu zriadeniu (blbosť sama o sebe), poslúžte si... Ale komunistami nás nazývať naozaj nemusíte. :) Komunizmus je predovšetkým politická ideológia navonok presadzujúca spoločné vlastníctvo a zrušenie triednych rozdielov. To si chcel povedať? :) Taktiež sa tým označuje vláda jednej politickej strany pod zásterou republiky, pričom ostatné politické strany sú potláčané. Určite to sedí? :)
Hoci vždy veľmi pozorne načúvame potrebám hráčov, je pravda, že niekedy potrebujeme urobiť rozhodnutie vlastné. No, taká oligarchia sa napríklad počúva omnoho lepšie :D.
 

DeletedUser

Hosť
Ale to je hovadina ze vyberate eno podla toho co zalozil clovek ktory vybral svoje najoblubenejsie. Najlepsie by bolo spravit znovu anketu ale s (!) vela moznostiami
 

DeletedUser

Hosť
Je dosť smutné, že vás trápia také triviálnosti, ako názov sekcie, ktorá je úplne nepodstatná a nemá tu v podstate ani čo hľadať. Nikdy nebude mať taký názov, aby vyhovel všetkým.
 

DeletedUser

Hosť
Je dosť smutné, že vás trápia také triviálnosti, ako názov sekcie, ktorá je úplne nepodstatná a nemá tu v podstate ani čo hľadať. Nikdy nebude mať taký názov, aby vyhovel všetkým.

Úplne súhlasím...

P.S.: Malá rada, na komunistov sú oni veľmi hákliví, raz som napísal "je to tu ako za komunizmu" a dostal som kartu, že modi komunisti nie sú :D
 
komunizmus, demokracia ;)
mnohý z vás nevedia čo píšu :D

ale je dobrý vtip, možno ho poznáte :

Dežko sa pýta otca
"tato a čo je to tá demokracia ?"
"synček, to je že bílí robá a nám poselajú peňáze."
"tato, a tým bílím to nevadí ?"
"synček, vadí ale to je už rasizmus " odpovie tato

dúfam že som neporušil pravidlá :)
 

DeletedUser

Hosť
JURA, a ty vieš? Povedz, ako sa za komunizmu vrkôčiky zaplietali :D

Poznám, poznám ten vtip, bohužiaľ, je to aj pravda...
 
JURA, a ty vieš? Povedz, ako sa za komunizmu vrkôčiky zaplietali :D

Poznám, poznám ten vtip, bohužiaľ, je to aj pravda...

Hlavne v pohode, síce sme držali huby no žilo sa bez stresu a v pohode,
teraz si môžeš zakričať a napísať čo chceš a je ti to aj tak na prd :D
 

DeletedUser5114

Hosť
Za komunistů se špatně nežilo,
v létě bylo vedro, v zimě sněžilo.
Z jara ledy tály, byly povodně,
to jste milé děti přišly o hodně.

[YOUTUBE]8rezdJzRO_A[/YOUTUBE]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
Najhoršie bolo to, že brat bol pionier. Síce sa mu to podarilo až na druhý pokus, ale bol! A ja som sa každého a pri akejkoľvek príležitosti pýtala, kedy už aj ja budem pionier. Ľubila sa mi tá šatka proste. Pamätám si, ako som tým ľudí dostávala do rozpakov. :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore