otázka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
a aby sme sa vrátili k téme, názov toho bobra holohlavého
čo môže teoreticky vadiť ochrancom zvierat

zmeňme na : Demokracia (píš čo chceš aj tak ti to je na ...)
 

DeletedUser5114

Hosť
Alebo to volajme rovno Europarlament. Aj tam točia v jednom kuse mimo témy a ešte k tomu aj za veľké prachy. :D
 

DeletedUser5114

Hosť
Tipujem za video zo South Parku. Niekedy to trochu preháňajú. Ale ja som už tiež dostala. Červenú. :p :--)
 

DeletedUser

Hosť
JURA a aby sme sa vrátili k téme, názov toho bobra holohlavého
čo môže teoreticky vadiť ochrancom zvierat

zmeňme na : Demokracia (píš čo chceš aj tak ti to je na ...)
----------------------------------------------------------------------
jura jj ves pome zazalovat the west ze skalpuje bobrov (to bol zart)
to je to iste ako ked neaky admin povie ze sa premenuje (nick) a ze mozu dat neaky navrh potom da nekdo temu a 1. miesto v tej ankete bude slovo napr. urazka (napr.blbec) alebo neaka blbost
a ten admin si da na koniec nick napr. fero...a potom sa tu bude all stazovat ze si nedal nick blbec
 

DeletedUser

Hosť
icebear založil jednu tému, kde hráči mohli iba napísať návrhy, anketu s konkrétnymi názvami založil .martin, teda niekto z hráčov. A v téme od icebeara sa tiež nikde nepísalo, že sú návrhy od hráčov akokoľvek záväzné. ;)

V neoficiálnej ankete vyhrali tieto tri v poradí:
Latrínové čítanie (25) - za to som aj sám hlasoval, ale povedzme si na rovinu, o čom by sa asi tak hovorilo v sekcii Latrínové čítanie? :D Predsa len sme fórum komerčnej hry a radšej nech sa 10 hráčov až tak nezasmeje, ako keby sa mal nad tým názvom 1 z nich pohoršiť...
Vstup len na vlastné riziko (21) - to zase znie, ako keby tam bol nejaký obsah s bezpečnostným rizikom, či, nebodaj, obsah až od 18 rokov :D
U oskalpovaného bobra (18) - Stále pomerne vtipné, 40% hráčov to označilo za žiadané - bolo vybraté... Ak sa niekomu nezdá byť vhodné, môžme dať niečo ešte nemastnejšie :)


A naozaj ma dorážajú tie rečnícke otázky, že či tu máme komunizmus... Nemám rád, keď to ľudia k tomu prirovnávajú, no viete si vôbec vy všetci kritizujúci predstaviť, ako by to tu vyzeralo, ak by sme tu mali demokraciu? :) To aby sa snáď aj o treste každého spammera tri dni diskutovalo medzi všetkými hráčmi? :)
Fajn, ak chcete fórum komerčnej hry prirovnávať k štátnemu zriadeniu (blbosť sama o sebe), poslúžte si... Ale komunistami nás nazývať naozaj nemusíte. :) Komunizmus je predovšetkým politická ideológia navonok presadzujúca spoločné vlastníctvo a zrušenie triednych rozdielov. To si chcel povedať? :) Taktiež sa tým označuje vláda jednej politickej strany pod zásterou republiky, pričom ostatné politické strany sú potláčané. Určite to sedí? :)
Hoci vždy veľmi pozorne načúvame potrebám hráčov, je pravda, že niekedy potrebujeme urobiť rozhodnutie vlastné. No, taká oligarchia sa napríklad počúva omnoho lepšie :D.

Masochisti ... nie komunisti
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore