1. Pichľavá predajná akcia

Chýba vám trocha zelene? A čo takto si skrášliť svoju obývačku novými rastlinami? Ale pozor, sú trochu pichľavé!
    Viac podrobností o tejto zberateľskej predajnej akcii si môžete prečítať tuto!
    Zatvoriť oznámenie
  2. Súťaže v novom svete Iowa

Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!
    Zatvoriť oznámenie

Páči sa vám nový názov sveta?

Téma v 'Texas' založená od Linteo, 11. Okt 2012.

Zdieľať túto stránku

?

Páči sa vám nový názov?

Anketa zatvorená 10. Dec 2012.
  1. Áno

66,7%
  2. Nie

17,5%
  3. Je mi to jedno

15,8%
  1. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    465
    Viď anketa :)

Sevin556 sa to páči.
  2. Go-ya-thle

Go-ya-thle

Pridal(a) sa:
    10. Nov 2010
    Obdržané páči sa:
    21
    Premenovanie sveta 1 na Texas sa mi páči. Znie to tak familiárnejšie. Už sme na Texase taká jedna veľká Texas rodinka :)

PS:Niektorí hráči nebudú chápať,kde je tá abecedná postupnosť :D

Linteo sa to páči.
  3. korom

korom Hosť

len tak z ničoho nič, myslim že anketa mala byť pred premenovaním,... dúfam že nezamýšlate zmenit normalny svet nenápadne na platené premiové svety... :pif paf

4. .assasin.

.assasin. Hosť

potesila zmena,svet 1 dost o nicom znie,ale chvilku som cumel co to je:D

Linteo sa to páči.
  5. Laki235

Laki235 Hosť

ak to nie je príprava na nenápadnú zmenu na nuggetový svet tak jasné, prečo nie :)

6. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    465
    Jééj, to je dobrý nápad, že ma to nenapadlo, no tak to idem hneď nastaviť! :--)

[SPOIL]Len srandujem :)
    Jedná sa naozaj iba o zmenu názvu, mal som proste už dlhšie tento nápad, že by sa svet 1 mohol u nás premenovať a bolo mi vyhovené. Ale ak tu budete ešte hráči písať o nuggetoch alebo čo, tak to Innogames navrhnem :p :happy1:
    [/SPOIL]

7. stole

stole

Pridal(a) sa:
    14. Feb 2010
    Obdržané páči sa:
    37
    Jednoznačne som proti plnému nugetovému systému (aj napriek tomu že nugety používam) a názov sa mi páči, konečne niekde sme :)
    Ale zmenu som si všimol až tu na fóre :D

8. Laudis

Laudis

Pridal(a) sa:
    12. Dec 2010
    Obdržané páči sa:
    59
    Určite áno! :) Ale chcelo by to inú vlajku, ja by som skôr uprednostnil vlajku Únie :)

9. Romo55

Romo55 Hosť

všetky 3 vlajky su podla nazovo takže táto vlajka je preto taká lebo aj Texas má takú

10. anordak

anordak

Pridal(a) sa:
    23. Jan 2010
    Obdržané páči sa:
    14
    Pre mna to je, bol aj bude moj svet 1 :D a tiez si myslim ze anketa mala byt najprv.

11. cowboy-2

cowboy-2

Pridal(a) sa:
    31. Okt 2011
    Obdržané páči sa:
    65
    No celkom ujde názov, je to lepšie, lebo predtým Svet 1 nemal žiadny názov, takže je to také lepšie s novým názvom. :)

12. Romo55

Romo55 Hosť

dobre že nebola anketa lebo keby je tak by sa nazov sveta nikdy nezmenil lebo vždy by niekto chcel aby sa dal aj jeho nazov do ankety alebo niečo ine a by sa to dahalo aj pol roka a potom by Lintea prešly nervy a nechal by to tak

13. Jenifer

Jenifer

Pridal(a) sa:
    1. Jan 2009
    Obdržané páči sa:
    2
    No možno by to dopadlo ako s nemenovaným mostom a bol by to svet Chucka Norrisa :--)

14. Romo55

Romo55 Hosť

no možno by niekto navrhol že Luník IX a to taky nazov by nikdy nikto nemal iba slovesko by mali prvvenstvo kedže su tu aj taky čo by za taky *ebilny nazov hlasovyly

15. piotr09

piotr09

Pridal(a) sa:
    18. Apr 2010
    Obdržané páči sa:
    9
    Pokiaľ mám v hre hráčov s ktorými si rozumiem (aj keď z nich ubúda) a v hre sa odreagujem od starostí v reále, tak nech sa menuje akokoľvek.
    Texas je dobrý, poctivý názov pre hru o divokom západe. :pif paf

Linteo sa to páči.