pe3ik

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Život malého Mikeyho

Kedysi dávno pradávno,na divokom západe žil malý Mikey Huge.Jeho rodičia boli chudobní,takže malý Miky nemohol moc rozhadzovať peniaze.Chodil do školy pre nadané deti.On bol totiž veľmi nadaný a chcel sa zaučiť za duelanta.Nepovedal to rodičom,lebo vedel že sa ho budú snažiť od tejto profesie odhovoriť.Mal v pláne prepádavať banky so svojou bandou.Miky jedného dňa vyrástol na dospelého muža.Jeho rodičia už zostarli a Mikey vedel,že dlho žiť nebudú,no napriek tomu sa im snažil dať naviac čo mohol.Zarábal pomerne dobre na to,aby vyžil a mal aj dosť na svoju profesiu-duelovanie.V jeho meste bol obchodník a tam mal všeliaké zbrane.Mikeymu sa odmalička páčila precízna predovka.Nastal deň,keď na ňu našetril a mohol si ju kúpiť.Mikeyho trénoval jeden starec z mesta.Ked si Mikey kúpil predovku,bežal za ním,aby ho s nou naučil strielať.Ked Mikey prvý raz vystrelil,odstrelil jednému urodzenému pánovi klobúk.Ten za ním pribehol a chvíľu na neho čudne pozeral.Chmatol ho za ruku a išiel za miestnym šerifom.Ked sa rozleteli dvere,šerif sa hned vystrel na rovné nohy a opýtal sa,čím sa tento muž previnil.Pán chvíľu pozeral na Mikeyho a potom dodal:,,šerrif tento muž bude u vás pracovať ako pomocník,,!Sherrif hneď vybuchol a povedal,že s obyčajnými sedliakmi pracovať nebude.Pán na neho zreval a povedal,že tento chlap mu zostrelil klobúk na 500 metrov z hlavy.Sherrifovi padla sánka a stratil reč.Oči mal vypúlené ako 2 jablká.Tak teda Mikey si zarábal ako pomocník sherrifa.Mike sa raz išiel zabaviť do jedného baru nanešťastie neozbrojený a tam stretol úžasné dievcča s ktorým sa hned zoznámil.V saloone hrala hudba na štýl country a všetci popíjali whiskey.Vtom vbehli do saloonu traja maskovaný muži.Začali strielať všade okolo seba ale iba Mikeyho nezabili.Dvaja prišli k nemu a chytili ho za ramená,nadvihli ho a odviezli do koča.Uspali ho!Neskôr sa Mikey prebral,ako ležal na poukladanej slame a nebolo to nič príjemné.Po čase zbadal,že je v klietke a že ho ztrážia dvaja chlapi.Hodili mu tam kúsok mäsa a džbán vody.Mikey to hned zjedol a asi po hodine vošiel do miestnosti Veľký chlap s cigarou v ústach.Po všetkých stranách mal vycvičených duelantov,takže šanca na útek nebola možná.Boss si sadol do kresla a z jeho úst odfukovali oblaky dymu.Jeden z jeho mužov odomkol klietku a vyniesol Mikeyho von.Celou silou ho lakťom buchol do chrbta tak,že Mikey si musel od bolesti kľaknúť.Celý čas mal sklonenú hlavu.V tom sa boss postavil a povedal:,, Mikey,Mikey kazíš mi obchody v mestách,tým,že bojuješ proti nám,,!,,Ja proti vám nebojujem,skríkol Mikey!,,!,,Ticho!,skríkol boss.Ty mi tvrdíš,že nechrániš mesto od priekupníkov drog a lupičov?Celé to riadim ja!Zabil si mi 6 mužov 4 strelami,to nedokáže hocikto.Ale aj napriek tomuto ti dávam ponuku:,,Ak sa k nám pridáš,budeš bohatý a slávny a ja by som mal lepší spánok ked viem,že mi tovar ochranuje taký dobrý duelant ako si ty,,. Nikdy,zreval Mikey! Dobre povedal boss a ukázal na jedného jeho muža.Ten prividedol zrazu jeho rodičov,a obidvom držali pri hlave pištoľ.
Zrazu sa ozval výstrel.Mikey sa pozeral na to,ako zabili jeho otca a neskôr aj mamu.Nieeeeeeee,kričal nieeeeeeeeeeee! Myslíš,že teraz budem vyjednávať ako tí milosrdní chudáci?Nie my sa neštveme,my zabíjame.Mikeyho zmlátili a odviezli niekam daleko do púšte.Mikey sa odťiaľ dostal a prišiel do svojho rodného mesta.Vbehol do domu,vyzbrojil a a išiel za seriffom.Ked mu vsetko povedal serif sa hlasno zacal smiať.Ty si myslíš,že ti pomôžem ich postrieľať?Nie,nepomôžem,pretože majú pod palcom celý divoký západ a teraz vypadni!!!!!
Mikey,prišiel domov a celý den presedel nad fotkou svojich rodičov.Zchytil britvu a vyrezal si na celú ruku dlhý pás a posypal ho soľou.Sľubujem,že vas pomstím povedal a penil od bolesti.
Išiel za jeho kamarátom zo školy,bol to dobrý duelant a Mikey sa ho opýtal či by nezaložili bandu s názvom:podstiví Banditi.Jack súhlasil.Na druhý den si dali šatky a vykradli obchodníka.Ukradli 2 drahé žakety,4 pepperbox revolvery,2 drahé koženné čižmy atd.
Prišli do miest a vykrádali banky,ale celý lup porozdávali po svojom rodnom meste a pritom kričali:podstiví banditi.... a na koňoch vyhadzovali peniaze.......
Takto sa bossovi nedarili obchody lebo všetci mali peniaze.....Raz diskutovali o tom,ako sa mu pomstia.Takto robili plán celé mesiace a jedného dňa sa vyzbrojili najlepšie ako sa dalo.Prišli pred budovu,a začali strieľať.Vystrieľali celú jeho ochranu a strieľali do budovy.Ostal sám boss.Strelil Jackovi do nohy,našťastie iba oškrel čižmu.Kričal,ze nech sa do toho Jack nepletie,to je iba ich vec.Jack teda vyšiel na kopec a čakal.Mikey stál pred budovou s 2 pepperboxmi.Boss vyšiel a začala prestrelka medzi ním a Mikeym.Strielalo sa osto šesť.Hrobár stál vľavo aj s topatou ako to býva v dueloch na The West.V tom Mikeymu došli náboje a tak odhodil pepperboxy za bossa.Boss sa usmial a otočil sa za pištolami.Mikey neváhal a hodil mu do chrbta dýku.Boss ešte klačal a z úst mu išla krv.Mikey chytil pištoľ a strieľal do neho celý zásobník.Jack zišiel z kopca,chytil dynamit,zapálil a položil na hlavu,utiekli na kone a ako to už býva pomaly cválali a za nimi iba BUMMMMM a vsade v pozadi ohen :-D.Vtom sa kone rozbehli a upalovali do puste.Odvtedy ich nikdy nikto nevidel!

PS: dufam že ten konec neni sadisticky a ospravedlnujem sa za to,ze tam niesu makčene.(ale bavilo ma to) :-DDD
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore