Peniaze v banke

Chcete niečo také??

  • Ano

    Hlasy: 7 50,0%
  • Nie(uvediem prečo)

    Hlasy: 7 50,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    14
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže len tak na rýchlo.
Dneska majú mestečká ktoré sú dostavané ale majú malo obivatelou trašne vela penazí v kase a newedia čo majú robiť ja bi som navrhoval abi sa za te pienaze mohlo aj dačo kúpiť po prípade aj vibrať z kasy mesta!!!
 

DeletedUser

Hosť
Takže len tak na rýchlo.
Dneska majú mestečká ktoré sú dostavané ale majú malo obivatelou trašne vela penazí v kase a newedia čo majú robiť ja bi som navrhoval abi sa za te pienaze mohlo aj dačo kúpiť po prípade aj vibrať z kasy mesta!!!

Ano,dobry napad ale uz sa budu stavat budovy do nekonecna tak to nebude potrebne.My mame v meste 1000000$ a vyhlasujeme bitky o pevnost lebo nevieme co s nimi.:--)
 

DeletedUser421

Hosť
a kam si da dali vybrat z kasy? a co kupit? trosku to upresni, nechapem navrhu :) co by si tak mohlo mesto kupit :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Takže napríkad si chcte niečo kúpiť tak nemusíte zo svojich penazí ale kúpite to tak že si vitiahnete z mestkej kasi
 

DeletedUser

Hosť
To akože ostatní ľudia budú prispievať aby si niekto iný niečo kúpil? To je nezmyseľ.
 

DeletedUser

Hosť
Nie...pozri načo sú v banke peniaze keď sa snimy nič nerobí??
Naprikad mi tam máme 30 000$.
Nwm presne nebol som tam dlho

A to mesto má iba 3 obivatelou!!
Takže na pevnosť je zbitočné útočiť!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
ano ale v meste kde je 50 obivatelov prispeju 10000 na boj o pevnost a nejaky dobrak si kupi drahy plast....
 

DeletedUser

Hosť
No ale to budú mať len mestký radcovia...ale newa!! preca občan ktorý bi si kupoval čokolvek?? tak to nie iba niekdo čo za niečo stojí!!! a nie len nejaký blbčekovia čo sú namislený a si myslia že sú hviezda pritom úroveň 15 za pol roka dosiahnú!!


Alebo len s polovením ktoré dá zakladateľ!!
 

DeletedUser3241

Hosť
aha takze ked nejaky dobrak bude radca tak moze na 15 urovni za 30000 nakupit v obchodoch a odist z mesta ???
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je to strašná hovadina...
ale nehtiac som dal áno ale inač určite nie...
 

DeletedUser3241

Hosť
aha.....takze ja dam jak bulo 1000 do kasi aby si nejaky iny clen mohol kupit nejaku vec.....to ale smrdi multiuctami....
 

DeletedUser

Hosť
Takto načo bi som dal multi??
pozri raz som mal ale už nemám lebo mám fest taktiku H+R

Iba s povolením!!!


A čo chce urobiť stími peniazmi v kase!!!
Do prčíc šak maličké mesta su plné a nedajú sa z nich ani vibrať!!
Newiem čo bi si ti robil keby si si chcel napríklad zmeniť schopnosťi!!
 

DeletedUser

Hosť
aha.....takze ja dam jak bulo 1000 do kasi aby si nejaky iny clen mohol kupit nejaku vec.....to ale smrdi multiuctami....

Presne, nejaka 80+ ur. da 100.000 do kasi si urobi 2. účet 5 ur. a bude mať tie najlepšie veci...
veď to ani netreba potom ani zaviesť do hry obchodovanie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore