Peniaze v mestskej pokladnici

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Chcem sa opýtat. Dajú sa nejakým spôsobom ukradnút peniaze z mestskej pokladne? Vecer tam bolo 400 dolárov a dnes tam ostalo len 225. Cize niekde sa stratilo 175 dolárov. Nikto budovu nestaval žiadnu.
 

DeletedUser122

Hosť
citaj FaQ bolo to tu vela krat, niekto staval budovu a pouzil pri tom peniaze z pokladnice
 

DeletedUser

Hosť
Ty čital poraidne čo som napísal. Hovorím, že nikto ich nepoužil na stavanie budovy.
 

DeletedUser122

Hosť
pouzil len ti to nenapisalo, mozno to niekto spravil vcera a dneska ti to uz nepise. A ak ti mam odpovedat na otazku tak nie, neda sa nijak ukradnut
 

DeletedUser

Hosť
Ok viem že nikto nič nestaval ale predsa peniaze zmizli.
Alternatíva: Ked da niekto staviat budovu za peniaze v mestskej kase, a stavanie preruší, kam sa peniaze vratia, do kasy alebo do vrecka stavitela.
 

DeletedUser

Hosť
Ok viem že nikto nič nestaval ale predsa peniaze zmizli.
Alternatíva: Ked da niekto staviat budovu za peniaze v mestskej kase, a stavanie preruší, kam sa peniaze vratia, do kasy alebo do vrecka stavitela.

ved sleduj dobu vystavby u hracov aka bola vcera a aka dnes ak sa zmenila vies kto dal stavat
 

DeletedUser

Hosť
a kedy si si to vsimol ? Mohol si vcera, dajme tomu o 21:00 odist, niekto staval od 22:00-00:00, tak sa ti to uz dnes neukaze, inak skus aj F5

imgresize.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nechapem tomu spoluobčan prispel do kasy 100 dolárov (o 23:00) a o 23:01 tam je iba 53 dolárov...
Kam sa starili zvysne? za 57 dolárov sa nedá ani nič postavit.
A s tlačitkom F5 ma neskúšajte nie som amatér.
 

DeletedUser

Hosť
Nepredal sa predmet z ktorého išli $3 do kasy?
Alebo neboli v kase 3 doláry?

Potom niekto začal stavať na 30 minút :).
 

DeletedUser

Hosť
v kase bola 0 dolárov
člen vložil 100 dolárov
nikto nič nestavia ani nestaval
v kase ostalo 53 dolárov
staviat 30 minút stojí 60 dolárov tak by tam malo ostat 40 dolárov.
Nič sa nepredalo v obchode.
Viete si to vysvetlit?
 

DeletedUser

Hosť
Potom sa jedná o bug, ktorý by si mal nahlásiť na support.

LOCK - už tu nie je čo riešiť.
 

DeletedUser

Hosť
Jeste doplnim, ze vetsina zkusenych hracu dava pred stavbou vsechny sve penize do nestske pokladny, je tedy mozne ze vlozil 13$ a dal stavet. Ne vzdy se musi jednat o bug...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore