Pevnosť taktika

Taktika-Pevnosti

  • áno

    Hlasy: 1 4,8%
  • nie

    Hlasy: 20 95,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    21
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Stručne ručne,čiže takto niedke bi ste maly v svetoch nwm presne de(niedke v meste)
tvorič taktiky na pevnosti napríklad bi ste zobraly nejaké meno a bi ste hodily de bi sa vam zdál ako dobre rozostavený
potom bi ste to poslaly tajne hráčou a bi si nemusely rozmietnostovať postavy ale sami by ich dalo tak ako majú biť
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Prosím ťa nauč sa písať! Vôbec som ťa nepochopil. Ale aj tak som dal nie, lebo to zase bude dajaká hlúposť ako ťa už poznám ;)
 

DeletedUser3258

Hosť
aj ja :D a zasuvka nauc sa aspon pisat aby sme ti rozmuli
 

DeletedUser

Hosť
som štastný že niesom sám ktorý tomu nepochopil ale tiež nie
 

DeletedUser

Hosť
Pravopis otrasny. Napad este horsi. Si predstav, ked si general, kto ti bude naklikavat 140 ludi do utoku kde maju byt, to iste s obranou. :ociza:
 

DeletedUser1141

Hosť
Ako vidím zatial to nikto nepochopil vrátane mňa a dávam nie :sibko:
 

DeletedUser

Hosť
to ked vydim ze zasuvka ma napad davam nie... a jedine co som pochopil je to ze rucne strucne a to teda nebolo :indian;)
 

DeletedUser

Hosť
Aj keď tomu nerozumiem, tak myslím že to čo som pochopil je zbytočné. Keď sa dohodneme, kde majú ostatný stáť, načo by ich tam dával zakladateľ mesta? Vieš koľko by mu to trvalo?
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto je skutocne deluxe kusok, priznam sa, nieco tak hrozne napisane som este nevidel ;) Mas u mna male bezvyznamne + za odvahu, ze si to sem vobec dal.
 

DeletedUser3241

Hosť
pochopil som to az k tomu strucne......strasne , ty si sa neucil vybrane slova ????
 

DeletedUser

Hosť
vidim, ze je to naozaj pisane velmi strucne... a rucne :D po prve som proti a podruhe mi dost dlho trvalo kym som to rozlustil...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore