Pevnosti

Zmena systému v pevnostiach

  • áno, dobrá zmena

    Hlasy: 37 63,8%
  • nie, už som tank

    Hlasy: 21 36,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    58
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Na poslusnosti zalezi mam s tym dost skusenosti a ked niekto dueluje stavbarov tak potom drista ze kazdy ma pravo vyberu ako bude hrat
Ja a mnohy dalsi si vybrali tank a vychadza nam to, vyhravame
Ked nemate gule na to aby ste sa dali na tank je jasne ze ste za zrusenie lebo prehravate

Utiect vie kazdy, ale kto sa postavi na hrot ako my Tankisti a necha do seba strielat?
 

DeletedUser4172

Hosť
Boj o pevnost záleží na zdraví, tak proč to předělávat????

Dávám NE
 

DeletedUser

Hosť
to je trosku na nic lebo na sk4 napriklad ma hrac bumblebee daco cez 10 000 hp a na malu utok by sa potom dostalo maximalne par tankov z 4000 + hp a nie 42 utocnikov. to by potom boli o nicom boje ale zas obmedzili by sa tanky a boli by kvalitne boje:slovensko:
 
je to blbosť!!!

Predstavte si:
malá pevnosť,
v obrane je 10 obrancov po 4200HP, v útoku 50 útočníkov po 1000HP
50 hráčov by vystrelilo na tých 10 čo je celkovo 50 pušiek na 10. Ak tých 50 pušiek dá priemerné poškodenie 200 tak je to celkom 10000 poškodenie!!! A ak 10 obrancov dá tiež priemerné poškodenie tiež 200 tak dá len celkom 2000 čo by v tomto prípade dalo bezvedomie len dvom hráčom. A z tých 10 obrancov by bolo len 8. Teda by sa len do boja verbovali male HP. Potom by bonus pre vojaka +5 bodov zdravia bol na nič.

A preto dávam jednoznačne NIE
podotýkam niesom tank :--)
 

DeletedUser7159

Hosť
Dávam áno, zdá sa mi to ako inteligentný nápad, aj keď mám nejaké výhrady

1. mesto, ktoré doteraz vyvolávalo boje a jeho členmi sú hráči s cca 5000 hp je znevýhodnené
2. diskriminácia tankov (slabé práce, nanič duely a ešte aj pribudne, že ich prítomnosťou na boji, sa zníži počet spolubojovníkov)
3. nepodobá sa to realite (síce nepodobá sa aj to, že ťa trafia 40 krát a stále si pri vedomí ...)

...myslím si, že faktor body zdravia nemení až tak moc výsledok boja, nevidím moc veľký rozdiel v tom, kto prežije dlhšie, keď sa nachádza pracovník na svojej plno vystavanej veži a má 1000 hp a keď sa nachádza vojak vo vlajkovom sektore s 10 000 hp :hanbimsa: .
 

DeletedUser

Hosť
ja davam velke ano neznasam tany ktore zncili boje o povnost napriklad strielam do niekoho 30 kol a nic sa mu ani nestane ked mu dam na jednu ranu okolo 100 napriklad tak 3000 mu nerobi problem ked ma 10000 hp ked ideme na neho 3 ta dobre nas neda dame mu na 30 kol 9000 hp sa nastve s 1000 hp a nas hnet sunda noa ze budu znevihodneni mi sme vecsina a sme znevihodneni us teraz oni su par na svete sak co nemali robit blbini
 

DeletedUser6514

Hosť
je to blbosť!!!

Predstavte si:
malá pevnosť,
v obrane je 10 obrancov po 4200HP, v útoku 50 útočníkov po 1000HP
50 hráčov by vystrelilo na tých 10 čo je celkovo 50 pušiek na 10. Ak tých 50 pušiek dá priemerné poškodenie 200 tak je to celkom 10000 poškodenie!!! A ak 10 obrancov dá tiež priemerné poškodenie tiež 200 tak dá len celkom 2000 čo by v tomto prípade dalo bezvedomie len dvom hráčom. A z tých 10 obrancov by bolo len 8. Teda by sa len do boja verbovali male HP. Potom by bonus pre vojaka +5 bodov zdravia bol na nič.

A preto dávam jednoznačne NIE
podotýkam niesom tank :--)


Akoby si mi hovoril z duše. :) Veľký nepomer už len kvôli počtu pušiek... Aj keď velitelia by si aj tak radšej brali plný počet, ako menší počet s väčším HP. Takže je to zbytočné!

Keby bola v ankete možnosť "Nie", tak by som ju dal. Taktiež nie som tank. Nebavilo by ma to. O čom by to bolo? The-west nie je iba o pevnostiach. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no prave ked podla tebe o pevnosti ani tak neide tak bud ticho mozno neste tanki ale mate urcite velke levli a ked ja som mali lvl tak mna skoro nikdi nepustia na boj k comu to je boje su pre kazdeho nie len pre elitu
 

DeletedUser6514

Hosť
no prave ked podla tebe o pevnosti ani tak neide tak bud ticho mozno neste tanki ale mate urcite velke levli a ked ja som mali lvl tak mna skoro nikdi nepustia na boj k comu to je boje su pre kazdeho nie len pre elitu


To vôbec nedáva zmysel! censored
 

DeletedUser6360

Hosť
no prave ked podla tebe o pevnosti ani tak neide tak bud ticho mozno neste tanki ale mate urcite velke levli a ked ja som mali lvl tak mna skoro nikdi nepustia na boj k comu to je boje su pre kazdeho nie len pre elitu

tak chod na boj malych aliancii alebo na boj svojej aliancie ja chodievam na boje skoro každy deň a dostavam rekrut skoro vždy a nie len teraz ked mam okolo 3500 hp dostaval som aj ked som mal len 2000 hp
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore