Plány

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Dobrý deň, termín nového sveta sa pomaly ale isto blíži. Chcem sa spýtať, je v pláne nejaká ochrana proti autoklikerom, alebo to bude vyzerať ako na poslednom svete Louisiana? Tj. že top3 (a nie len oni) hráči majú neustále a očividne zapnutý script a vďaka tomu kazia hru ostatným, kvôli prehnaným statom. Rád by som si po rokoch zahral opäť od začiatku, ale za takých podmienok naozaj nie.
 
odpoved je nie, crony zistil ze to nemoze banovat inak by polovica ludi dostala ban

dreamman ma hadam aspon 10 multakov, vobec to neskryva, zabija sam seba na dobre aby bol prvy v rebricku, cela louisana o tom vie a crony to absolutne neriesi, takze fakt si myslis ze bude riesit nejakeho autoclickera ?

Súhlasím, typický Dreamman. Ale dobro zaujíma globálne 10 hráčov, autokliker škodí asi každému aspektu hry.
záleží z akého pohľadu sa na to pozeráš, autoclicker znamená akurát väčší level... to čo robí dreamman tak zámerne kazí hru ostatným + má kopu mulťákov a to je za mňa väčší priestupok ako autoclicker ... ale áno oboje by sa malo riešiť, lenže crony to nerieši lebo on nedostane viac peňazí za to keď tu bude riešiť mulťáky autoclickery a rozdávať bany ako by sa patrilo, takže asi toľko k tomu
 
Súhlasím, typický Dreamman. Ale dobro zaujíma globálne 10 hráčov, autokliker škodí asi každému aspektu hry.
 
neviem teraz ci mam viac fandit v dobre na luisane @dreamann ktory ma 10 multakov na dobro alebo @Jaques Webster ktory ma na dobro 2 multaky :D :D :D

Dobrý deň, termín nového sveta sa pomaly ale isto blíži. Chcem sa spýtať, je v pláne nejaká ochrana proti autoklikerom, alebo to bude vyzerať ako na poslednom svete Louisiana? Tj. že top3 (a nie len oni) hráči majú neustále a očividne zapnutý script a vďaka tomu kazia hru ostatným, kvôli prehnaným statom. Rád by som si po rokoch zahral opäť od začiatku, ale za takých podmienok naozaj nie.
ja na zaplakanie ze support ktoreho meno crony taji a dal hracom ako @dreamann @Jaques Webster @Lagertha @Daenerys Targaryen za desiatky multakov, autokliker, vyhrazanie sa zabitim, homofobne prejavy, postovanie fotiek hracov, kazenie dobra multiakmi atd atd kratke bany. Dokonca im ani nezobral premultiacene sety. Cele zle, ani im nestrhli peniaze z uctov. Bohuzial, pocitam ze vzdy sa najdu aj na novych svetoch podobni uboziaci a hlupaci a nic sa im nestane.
Ja by som za toto mal 90909666660 perma banov.
 
§7) Boty, Skripty, Makrá, Proxy
Používanie botov a skriptov je prísne zakázané.

Príklady:
Zakázané je okrem iného:
  • používanie botov alebo skriptov, ktoré automaticky zhromažďujú vaše zdroje;
  • používanie click-botov alebo skriptov, ktoré minimalizujú vaše manuálne kliknutia;
  • používanie programov, ktoré napodobňujú prémiové funkcie alebo poskytujú neférovú výhodu

Prosím Vás, platia tie pravidlá, alebo to tam je len symbolicky?
 
Áno vieme, nanešťastie to nemá žiadne výsledky a títo hráči ďalej autoklikerujú do bezvedomia. Už nevieme kam sa obrátiť a žiadať o spravodlivosť. Podvodníci pomaly ničia našu obľúbenú browser hru a takýmto štýlom všetci normálni hráči odídu.
Osobne si myslím, že nuggety, ktoré podvodníci kupujú, by kupovali aj normálni hráči, v prípade, že by videli šancu niečo dokázať a nie ísť na boj strielať na účet, čo má za polroka level 160 a nedá sa ho trafiť.
 
neviem teraz ci mam viac fandit v dobre na luisane @dreamann ktory ma 10 multakov na dobro alebo @Jaques Webster ktory ma na dobro 2 multaky :D :D :D


ja na zaplakanie ze support ktoreho meno crony taji a dal hracom ako @dreamann @Jaques Webster @Lagertha @Daenerys Targaryen za desiatky multakov, autokliker, vyhrazanie sa zabitim, homofobne prejavy, postovanie fotiek hracov, kazenie dobra multiakmi atd atd kratke bany. Dokonca im ani nezobral premultiacene sety. Cele zle, ani im nestrhli peniaze z uctov. Bohuzial, pocitam ze vzdy sa najdu aj na novych svetoch podobni uboziaci a hlupaci a nic sa im nestane.
Ja by som za toto mal 90909666660 perma banov.
keby ti radsej daju permu na chat potesi to viac ludi jak hociaky sale alebo event :)
 
Jj ty si prototyp na spravneho estebaka :D

[21:18] Dramaman: Jaques ma minule v noci nahováral nech nahlasujem dreammana a spamujem nejaký tvoj screen. Špinavosť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore