Poker pravdepodobne už v update 1.31

DeletedUser

Hosť
ako vidím - všetci chcete nový stôl a lepšiu grafiku..ale zoberte si že:
stôl - myslíte si že v rokoch 1880 ... mali elipsovité stoly pokryté zeleným plátnom a kamerami pod stolom a naživo to vysielali do Nova Sport ?? takéto stoly tam boli...
grafika - grafika dá najviac práce....nie že by ste sa tešili že konečne budete mať vysnívaný poker, ešte to buzerujte...
 

DeletedUser

Hosť
Mě přijde grafika dobrá. Nějaké vylepšení ještě určitě přijde. Na betě se zatím za hru neodečítají peníze takže si to tam utíkejte vyzkoušet :--) !
 

DeletedUser

Hosť
Screeny z bety- poker (verzia 0.2)... Pre tých, ktorí to ešte nevideli...
[SPOIL] [/SPOIL]

[SPOIL] [/SPOIL]

Pre poker je aj vytvorená aj špeciálna chatovacia miestnosť (modrý rám) a odkaz (červený rám) v hre, cez ktorý sa dostanete do zoznamu hier...

[SPOIL] [/SPOIL]

Keby som ešte niečo našiel, dodám :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Salon

Ja by som navrhoval urobit salon zvlast na poker a tam by boli 4 stoli zo 4 stolickami. to by bolo nice :)
 

DeletedUser

Hosť
podla mňa sa bude nejakimi nahrdelnikmi napr čo su kamenne retiazky zvetšovať štastie aby šli lepšie karty aspon to by som uvital
 

DeletedUser

Hosť
Ten poker je na nič hral som hodinu mal som 15.000 približne a potom som išiel preč lebo už nikto pri stole nebol a nedostal som ani dolar načo to je :d
 

DeletedUser159

Hosť
Ten poker je na nič hral som hodinu mal som 15.000 približne a potom som išiel preč lebo už nikto pri stole nebol a nedostal som ani dolar načo to je :d

Lebo sa ešte nehrá o peniaze najprv dokončia dôležitejšie veci
a bude sa hrať o žetóny ktoré si potom môžeš vymeniť späť
 
Hore