Poker pravdepodobne už v update 1.31

DeletedUser3382

Hosť
mna co najviac tesi ze to nieje klasicky poker ale texas holdem, lebo ten hram radsej
 

DeletedUser

Hosť
POchybujem ze spustia poker, uz len kvoli tomu ze tuto hru hraju deti :) a ked uz by to zaviedli tak nech daju 5-kartovy:D
 

DeletedUser

Hosť
myslel som že dajaka grafika bude , ale take čiste iba mena vydno no škoda očakaval som viac
 

DeletedUser

Hosť
Na pokri usilovne pracujú. Pred chvílou bol vylepšený vzhľad, prinášam aktuálny obrázok:

poker2.jpg


Taktiež som mal tú česť hrať na stole, kde hral aj vývojár a povedal zopár informácii. Vraj sa nebude hrať o peniaze, ktoré má hráč vo weste, ale na hranie budú slúžiť chipy. No a tieto chipy sa budú môcť vymienať za peniaze, ktoré má hráč, alebo kupovať za nugetty. Taktiež spomínal niečo s kartami, ale to som iba prišiel k stolu. Pravdepodobne budú potrebné, aby ste mohli hrať poker. To sú tie karty, čo sa dajú predávať na trhu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ako vidím, aj ja som tam práve. :) Safo zhrnul asi všetko podstatné. Inak konverzácia bola o tom aké sú ešte chyby, ktoré sa musia opraviť (prípadne veci ktoré ešte musia dorobiť - grafické spracovanie, odpočítavanie času kola hráča, ...), padlo slovo aj na 'šatník' a aj na to, čo premýšľajú, že nám vylepšia v budúcnosti. :)
 

DeletedUser

Hosť
texas hold em je rozšírenejší, jednoduchší aj pre soft. a naprogramovanie a tiež aj pre hráčov na naučenie sa, ak pravdaže už nevedia ;)
na bete to už vyzerá fajn, aj grafiku už k tomu je
 

DeletedUser2889

Hosť
ta beta verzia nic moc ale vyhral som tam dosť velky balík takže :--) ale ten poker speje k dobremu už je verzia 0.2
 
Hore