Poker

  • Zakladateľ témy Joaquin Murrieta
  • Vytvorené

DeletedUser2586

Hosť
Mne vôbec nejde poker. Objavia sa mi len tie stoly a nikde ani tlačítko ako to hrať a nerozumiem ako sa vyrábajú veci či si treba tie recepty kupovať
 

DeletedUser

Hosť
Pôvodne som sa chcel zdržať akéhokoľvek komentára, ale pikový royal flush všetko zmenil
 

Prílohy

  • royal flush2.JPG
    royal flush2.JPG
    28,6 KB · Zobrazenia: 59

DeletedUser

Hosť
Mne sa ten poker môc nepáči ..
Je to zhodné s tou dobou ale moc ma to netahá
 

DeletedUser2586

Hosť
Mne vôbec nejde poker. Objavia sa mi len tie stoly a nikde ani tlačítko ako to hrať a nerozumiem ako sa vyrábajú veci či si treba tie recepty kupovať

Mne vôbec nejde poker. Objavia sa mi len tie stoly a nikde ani tlačítko ako to hrať a nerozumiem ako sa vyrábajú veci či si treba tie recepty kupovať
Už som na to prišiel musel som nainštalovať google chrome už to dávno ide
 

DeletedUser

Hosť
Čo takto si zorganizovať turnaj v pokri ? Kto obdrží najviac peňazí tam, tak dostane vyplatený bank, ktorý sa zozbiera u jedného hráča z reálnych peňazí .. ?
 

DeletedUser

Hosť
Hej, turnaj by sa dal zorganizovať. Osobne poker moc nehrám, nebaví ma to, ale boli dni kedy som pritom presedel celý večer.
Za turnaj by som bol.
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám osobne Poker veľmi rád,ale nikto nikdy nespraví pokrový stôl a tak nemám ským hrať :xmas2
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som napríklad ešte ani poker nehral, len som videl, ako poker hrá môj kamoš ne-kamoš (meno nemôžem napísať) :D. No rozmýšľam o tom, že poker začnem hrať keď budem 100. úroveň alebo nejak tak. :)
 

DeletedUser4451

Hosť
cowboy ten poker v novej verzii uz vobec nebude takze nechapem naco si robis taketo plany :D
 
Hore